39 ја следат оваа компанија


- 15%

Жично глувче во црвена боја MS MSI WAVE 2 со ергономски дизајн

400 ден.

339 ден.

Шифра:

100000000090
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црно - црвена
 • USB приклучок
 • Оптички сензор  
 • Резолуција [дпи/цпи]: 1200
 • Тастер: 5 + scroll
 • Anti-slip површина за прецизно работење
 • Eргономски дизајн
 • Димензија: 12 x 8 x 4 cm
 • Должина на кабел: 1.5m
 • Tежина: 10g

 

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.