8 ја следат оваа компанија


Жолто - виолетови женски ракавици

650 ден.

Преостанато време

Опис

ЖОЛТО - ВИОЛЕТОВИ ЖЕНСКИ РАКАВИЦИ

Овие уникатни женски ракавици се неизоставен моден додаток на студените есенски и зимски денови.

Карактеристики:

  • текстил
  • квалитетни шавови
  • боја: црна основа со шарена предна страна
  • големина: free size (растегливи)
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.