8 ја следат оваа компанија


- 30%

Женско Палто

3990 ден.

2793 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

356

Опис

  • Достапни величини од 42-52
  • Боја тегет со златни листови

Детали за испорака

Испорака

За компанијата

Модната конфекција Снежана е основана во 1994 година и фактот што повеќе од 25 години опстојува на пазарот во овој исклучително чуствителен сегмент, каде конкуренцијата и лојална и нелојална е немилосрдна, кажува дека станува збор за компанија со јасна визија и тим подготвен да ги следи во чекор најновите трендови во ексклузивната светска женска мода.

Модната конфекција Снежана сите овие години изработува екслузивна женска облека следејќи ги најновите модни линии и обидувајќи се да ги задржи највисоките стандарди за квалитет, како во изработката, така и со употреба на уникатни квалитетни материјали и единствените креации. Нашиот производствен погон се наоѓа во населбата Ново Лисиче, а целиот асортиман на производи го пласираме во сите поголеми градови во Македонија. Посветеноста на работата и професионалноста ја вбројува Модната конфекција Снежана меѓу најпознатите имиња во светот на женската мода во Македонија. Модната конфекција СНЕЖАНА е синоним за совршен спој меѓу класиката, секојдневниот тренд и екстравагантната мода.

Стилот е начин на живот... За жени со стил, префинетост и елеганција.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.