- 15%

Жично глувче во црвена боја MS MSI WAVE 2 со ергономски дизајн

400 ден.

339 ден.

Шифра:

100000000090
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црно - црвена
 • USB приклучок
 • Оптички сензор  
 • Резолуција [дпи/цпи]: 1200
 • Тастер: 5 + scroll
 • Anti-slip површина за прецизно работење
 • Eргономски дизајн
 • Димензија: 12 x 8 x 4 cm
 • Должина на кабел: 1.5m
 • Tежина: 10g

 

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.