12% попуст на ѕидни, троножни и автоматски платна за проекција SBox во модел по избор од Рувекс

Цена од

3296 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

3746 ден.

Попуст

12%

Заштеда

450 ден.
 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Опции на понудата:

PSM - 100 ѕидно (180 x 180 cm) 3,746 ден. 3,296 ден.
PSM - 112 ѕидно (200 x 200 cm) 4,004 ден. 3,523 ден.
PSM - 118 ѕидно (213 x 213 cm) 4,663 ден. 4,103 ден.
PSMТ - 112 троножно (200 x 200 cm) 4,779 ден. 4,205 ден.

Зидни, троножни и автоматски платна за проекција SBox  во модел по избор:

 • PSM - 100 ѕидно (180 x 180 cm), цена: 3746 ден. 3296 ден.
 • PSM - 112 ѕидно (200 x 200 cm), цена: 4004 ден. 3523 ден.
 • PSM - 118 ѕидно (213 x 213 cm), цена: 4663 ден. 4103 ден.
 • PSMТ - 112 троножно (200 x 200 cm), цена: 4779 ден. 4205 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.04.2019 до 31.07.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

SBox ѕидни, троножни и автоматски проекциони платна.

Атрактивни и компактни ѕидни и троножни платна за едукациски, канцелариски и домашни проекции. Поседува рол механизам со пружина и автоматска кочница кој овозможува лесно и тивко намотување и повлекување на платното во метално куќиште. Едноставно и лесно се монтираат

Карактеристики:

1. SBox PSM - 100 ѕидно

 • Големина на екран: 100"/ 180 x 180 cm
 • Формат на слика: 16:9, 4:3, 1:1
 • Црн раб: 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)
 • Добивка: 1:1​
 • Бар код: 0616320533939

2. SBox PSM - 112 ѕидно

 • Големина на екран: 112" / 200 x 200 c
 • Формат на слика: 16:9, 4:3, 1:1
 • Црн раб: 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)
 • Добивка: 1:1
 • Бар код: 0616320533946

3. SBox PSM - 118 ѕидно

 • Големина на екран: 118"/ 213 x 213 cm
 • Формат на слика: 16:9, 4:3, 1:1
 • Црн екран: 30cm (16:9), 5cm (4:3 and 1:1)
 • Добивка: 1:1
 • Бар код: 0616320533953

4. SBox PSMТ - 112 троножно

 • Големина на екран:  112" / 200 x 200 cm
 • Формат на слика: 16:9, 4:3, 1:1
 • Црн раб: 30cm (16:9), 5cm (4:3 i 1:1)
 • Добивка: 1:1
 • Метална маска
 • Метален штанд 
 • Бар код: 0616320534639

ПОДИГНУВАЊЕ

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Види ја продавницата на "Рувекс" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.