Доживејте нова зимска приказна во Банско (Јануари-Март)! До 11% попуст на ноќевање со појадок и вечера со Wellness пакет во термин по избор + користење на СПА центар во Casa Karina 4*

Цена од

2356 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2604 ден.

Попуст

10%

Заштеда

248 ден.

Преостанато време

Купени: 3

 • 5 Kralev dvor

  Одведи ме таму

  +359 884 519 400

  info@bansko-casakarina.com

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање во термин по избор

Опции на понудата:

HB ноќевање (23.12.2021-11.03.2022) 3,348 ден. (54 еур)
2,976 ден. (48 еур)
HB ноќевање (12.03-31.03.2022) 2,604 ден. (42 еур)
2,356 ден. (38 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Едно ноќевање со појадок и вечера + Wellness пакет 
 • Користење на СПА центарот (внатрешен базен, лежалки, сауна, парна бања)
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Бесплатен интернет
 • Хотелско осигурување и туристичка такса

*Понудата не важи од 30.12.2021 до 02.01.2022 год.

*Употребата на СПА центарот е целосно усогласена со мерките и барањата за безбедност, превенција и контрола на Ковид 19. Постои можност ограничување на одредени услуги или некои услуги да не бидат достапни

* Закажи PCR тест по специјална промотивна цена веднаш (Клиника Жан Митрев) - TУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.12.2021 до 31.03.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон 0884/519 400 или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата не важи од 30.12.2021 до 02.01.2022 год.
 • Храната и пијалоците важат само за користење во главниот ресторан, не е дозволено земање храна и пијалоци надвор од ресторанот.
 • Пијалоците и храната во лоби барот НЕ е вклучена во понудата 
 • Програмата HB започнува со вечера а завршува со појадок 
 • Оброците за гостите ќе бидат поставени во согласнот со моменталните мерки за безбедност, превенција и контрола на Ковид 19
 • Програмата започнува со попладневен појадок и завршува со ручек
 • Лицата под 18 години немаат право на алкохолни пијалоци
 • Најавување во хотелот е во 14:00 часот, а одјавување е во 12:00 часот
 • Во двокреветна соба може да се сместат 2 возрасни + 2 деца на дополнително легло
 • Во студио може да се сместат 2 возрасни + едно 1 дете до 3.99 години на дополнително легло
 • Во едноспален апартман може да се сместат 2 возрасни + 1 возрасно лице или 1 дете до 11.99 г. на дополнително легло
 • Во двоспален апартман може да се сместат 4 возрасни + 1 возрасно лице или 2 деца до 11.99 г. на дополнително легло

Доплати:

 • За деца до 3.99 години е бесплатно
 • За дете од 4 до 11.99 години е потребна доплата од 28 € на дополнителен кревет и 30 € на редовен кревет за едно HB ноќевање
 • За трето возрасно лице е потребна доплата од 35 € на дополнителен кревет за едно HB ноќевање
 • За single сместување потребна е доплата од 25 € на ден
 • За сместување во апартман - доплата од 10 € на ден по соба
 • За користење на бебешко креветче е потребна доплата од 3 € (за еден ден)
 • За користење на затворен паркинг со видео надзор се доплаќа 6 € од ден. (за 24 часа)
 • За користење на бањарка се доплаќа 3 € за цел престој и 15 € депозит
 • Сите доплати се вршат во хотелот на рецепција
 • Доколку има помалку од 20 гости во хотелот, оброците се според претходно одредено мени
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Цената важи со минимално исполнување на главните легла во просториите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

HB програма:

Појадок: 07:30 до 10:00 часот - пченкарни снегулки, мусли, кравјо сирење, кашкавал, шунка, колбаси, салама од сланина, маслинки, домати, краставици, јогурт, свежо млеко, пржени јајца, варени јајца, пржени парчиња, мини кроасани, пита со сирење, мекица, џем, мед, путер, овошје според сезоната, колаче, леб, кафе, чај, сок.

Вечера: 19:00 до 21:30 часот - секоја вечер има различни варени јадења од различни меѓународни кујни, 3 вида салати, скара, различни видови месо и предјадења и јадења без месо, десерти, овошје, леб

Хотелскиот комплекс „Каза Карина“ го става животот и здравјето на своите луѓе на прво место вработени и клиенти, кои работат во услови на зголемена безбедност, хигиена и дезинфекција, под услови и целосно усогласени со превенција, ограничување на ширењето и борбата против КОВИД - 19. Хотелот го задржува правото да ги менува условите и условите за престој, во согласност со ограничувањата и мерките наметнати и ефективни на моментално на територијата на Република Бугарија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.