60% попуст на зимски ланци за гуми за автомобил 12mm со големина по избор во вредност од 1800 ден. по цена од 720 ден. + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

60% попуст на зимски ланци за гуми за автомобил 12mm со големина по избор во вредност од 1800 ден. по цена од 720 ден. + бесплатна достава

Цена

720 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,800 ден.

Попуст

60%

Заштеда

1,080 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 80

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

 • KN 40 (12", 13", 14", 3xx)
 • KN 50 (13", 14", 15", 3xx)
 • KN 60 (13", 14", 15", 3xx)
 • KN 70 (13", 14", 15", 16")
 • KN 80 (13", 14", 15" 16", 3xx)
 • KN 90 (14", 15", 16", 3xx)
 • KN 100 (14", 15", 16", 3xx)

Услови

 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производите: 

KN 40
-12"

 • 175/70-12

​- 13"

 • 155-13
 • 165/70-13
 • 175/65-13
 • 180/60-13
 • 185/60-13
 • 195/55-13

- 14"

 • 155/70-14
 • 165/65-14
 • 175/60-14

-3xx

 •  170/65-340
 • 180/60-340
 • 180/65-315
 • 190/55-340

KN 50

- 13"

 • 165-13
 • 175/70-13
 • 185/65-13
 • 195/60-13

- 14"

 • 165/70-14
 • 175/65-14
 • 185/55-14
 • 185/60-14
 • 195/50-14
 • 195/55-14

-15"

 • 155/60-15
 • 155/70-15
 • 165/60-15
 • 165/65-15
 • 185/50-15

- 3xx

 • 170/65-365
 • 175/65-365
 • 180/65-340
 • 190/55-365

KN 60

- 13" 

 • 170-13
 • 175-13
 • 185/70-13
 • 195/65-13
 • 205/60-13

- 14"

 • 165/75-14
 • 165-14
 • 175/70-14
 • 185/65-14
 • 195/60-14

- 15"

 • 165/70-15
 • 175/60-15
 • 175/65-15
 • 185/55-15
 • 195/50-15

- 3xx

 • 180/65-365
 • 190/65-340
 • 195/60-365
 • 195/65-340
 • 200/65-340

KN 70

- 13"

 • 195/70-13
 • 205/65-13
 • 210/55-13

-14"

 • 175/75-14
 • 175-14
 • 185/70-14
 • 195/65-14
 • 205/55-14
 • 205/60-14

-15"

 • 175/70-15
 • 185/60-15
 • 185/65-15
 • 195/55-15
 • 195/60-15
 • 205/50-15
 • 205/50-15

-16"

 • 165/50-16

- 3xx

 • 180/65-390
 • 200/55-390
 • 200/60-365
 • 200/65-340
 • 210/50-365
 • 210/55-365
 • 220/50-365

KN 80

-13"

 • 185/13
 • 205/70-13

-14"

 • 175-14
 • 185/75-14
 • 185-14
 • 195/70-14
 • 195/75-14
 • 205/65-14
 • 215/60-14
 • 225/55-14

-15"

 • 165-15
 • 175-15
 • 185/70-15
 • 195/60-15
 • 195/65-15
 • 200/60-15
 • 205/55-15
 • 205/60-15
 • 225/50-15

-16"

 • 205//50-16
 • 215/50-16

-3xx

 • 190/65-390
 • 200/60-390
 • 210/55-390

KN 90

-14"

 • 195-14
 • 205/70-14
 • 225/60-14

-15"

 • 185-14
 • 195/70-15
 • 205/65-15
 • 215/60-15
 • 225/55-15

-16"

 • 175/75-15
 • 175-16
 • 205/55-16
 • 205/60-16
 • 215/55-16
 • 225/50-16

-3xx

 • 220/55-390

KN 100

-14"

 • 205-14
 • 215/70-14

-15"

 • 195-15
 • 205/70-15
 • 215/65-15
 • 215/70-15
 • 225/60-15
 • 225/65-15
 • 230/60-15
 • 235/55-15
 • 235/60-15

-16"

 • 215/60-16
 • 215/65-16
 • 225/55-16
 • 225/60-16
 • 235/50-16

-3xx

 • 220/65-390
 • 240/55-390
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

bobi1mk

Nema da obnovite kolicina od KN 90 (14", 15", 16", 3xx) ??

Член на Grouper од: 11-06-2012

biljanaadmin

@bobi1mk Моментално нема достапна количина од тој модел. Доколку добиеме истото ќе биде додадено во зделката.

Член на Grouper од: 09-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ