Зимски ланци за гуми за автомобил 12mm со големина по избор

1700 ден.

849 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

3
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производите: 

KN 40

12"

 • 175/70-12

13"

 • 155-13
 • 165/70-13
 • 175/65-13
 • 180/60-13
 • 185/60-13
 • 195/55-13

14"

 • 155/70-14
 • 165/65-14
 • 175/60-14

3xx

 •  170/65-340
 • 180/60-340
 • 180/65-315
 • 190/55-340

KN 50

13"

 • 165-13
 • 175/70-13
 • 185/65-13
 • 195/60-13

14"

 • 165/70-14
 • 175/65-14
 • 185/55-14
 • 185/60-14
 • 195/50-14
 • 195/55-14

15"

 • 155/60-15
 • 155/70-15
 • 165/60-15
 • 165/65-15
 • 185/50-15

3xx

 • 170/65-365
 • 175/65-365
 • 180/65-340
 • 190/55-365

KN 60

13" 

 • 170-13
 • 175-13
 • 185/70-13
 • 195/65-13
 • 205/60-13

14"

 • 165/75-14
 • 165-14
 • 175/70-14
 • 185/65-14
 • 195/60-14

15"

 • 165/70-15
 • 175/60-15
 • 175/65-15
 • 185/55-15
 • 195/50-15

3xx

 • 180/65-365
 • 190/65-340
 • 195/60-365
 • 195/65-340
 • 200/65-340

KN 70

13"

 • 195/70-13
 • 205/65-13
 • 210/55-13

14"

 • 175/75-14
 • 175-14
 • 185/70-14
 • 195/65-14
 • 205/55-14
 • 205/60-14

15"

 • 175/70-15
 • 185/60-15
 • 185/65-15
 • 195/55-15
 • 195/60-15
 • 205/50-15
 • 205/50-15

16"

 • 165/50-16

3xx

 • 180/65-390
 • 200/55-390
 • 200/60-365
 • 200/65-340
 • 210/50-365
 • 210/55-365
 • 220/50-365

KN 80

13"

 • 185/13
 • 205/70-13

14"

 • 175-14
 • 185/75-14
 • 185-14
 • 195/70-14
 • 195/75-14
 • 205/65-14
 • 215/60-14
 • 225/55-14

15"

 • 165-15
 • 175-15
 • 185/70-15
 • 195/60-15
 • 195/65-15
 • 200/60-15
 • 205/55-15
 • 205/60-15
 • 225/50-15

16"

 • 205//50-16
 • 215/50-16

3xx

 • 190/65-390
 • 200/60-390
 • 210/55-390

KN 90

14"

 • 195-14
 • 205/70-14
 • 225/60-14

15"

 • 185-14
 • 195/70-15
 • 205/65-15
 • 215/60-15
 • 225/55-15

16"

 • 175/75-15
 • 175-16
 • 205/55-16
 • 205/60-16
 • 215/55-16
 • 225/50-16

3xx

 • 220/55-390

KN 100

14"

 • 205-14
 • 215/70-14

15"

 • 195-15
 • 205/70-15
 • 215/65-15
 • 215/70-15
 • 225/60-15
 • 225/65-15
 • 230/60-15
 • 235/55-15
 • 235/60-15

16"

 • 215/60-16
 • 215/65-16
 • 225/55-16
 • 225/60-16
 • 235/50-16

3xx

 • 220/65-390
 • 240/55-390

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.