До 50% попуст на маникир со гел лак или обичен лак во салон за депилација ЕЦЕ

Цена од

250 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

250 ден.

Купени: 5

 • Бул. Јане Сандански 109, (до Капитол, во зградата на Tелекабел)

  Одведи ме таму

  071 293 687

Добивате

Опции на понудата:

Маникир со обичен лак 500 ден. 250 ден.
Маникир со гел лак 600 ден. 350 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2018 до 15.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Доколку предходно имате нанесено гел лак за вадење на истиот се доплаќа 200 денари.

Опис

Фази на маникирот: 

 • Омекнување на кутикули
 • Отстранување заноктици
 • Обликување нокти
 • Нанесување заштитна база за нокти
 • Гел лак или обичен лак по избор
 • Хидратантен крем
 • Нежни раце и средени нокти

За компанијата

Во салонот можете да ги најдете следните услуги:

 • депилација
 • маникир со гел лак
 • педикир со гел лак
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.