ZIP & GO Winter Chains - Лесно монтирачки ланци за автомобил

710 ден.

590 ден.

Преостанато време

Купени:

47
 • Качанички пат, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  070221817, 070338955

Опис

ZIP & GO Winter Chains - Лесно монтирачки ланци за автомобил

За детали погледнете го клипот подолу или директно на страната за производот овде

Револуционерни ланци за кола: Zip & Go (1 пакет содржи 10 стеги)

 1. Лесни за поставување
 2. Без поместување на автомобилот
 3. Висок квалитет на издржливост
 4. Легално заменуваат ланци како зимска опрема

 

Доколку купите 3 количини во една нарачка добивате бесплатна достава низ цела Македонија

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Russ Trade". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Russ Trade" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1700 ден..
Види ја продавницата на "Russ Trade" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.