Подгответе здрава храна! 20% попуст на житарици и овесни каши по избор од Bio Cosmos

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

121 ден.

Попуст

20%

Заштеда

24 ден.

Купени: 3

 • Скопје - Центар (позади Работнички универзитет)

  Одведи ме таму

  02 240 3768

  info@biocosmos.mk

 • Oхрид - спроти Охридска банка

  Одведи ме таму

  02 240 3768

  info@biocosmos.mk

 • Битола (во стара чаршија позади влезот на пазарот)

  Одведи ме таму

  02 240 3768

  info@biocosmos.mk

Добивате

Опции на понудата:

Органски овесни трици (500 гр.) 208 ден. 166 ден.
Интегрален ориз (500 гр.) 257 ден. 206 ден.
Органски овес лупен (500 гр.) 121 ден. 97 ден.
Органска спелт пченица (500 гр.) 199 ден. 159 ден.
Органски булгур лупен (500 гр.) 244 ден. 195 ден.
Органска киноа (500 гр.) 501 ден. 401 ден.

*Детални карактеристики на производите прочитајте во делот ОПИС

*Сите производи од Bio Cosmos погледнете ги ТУКА

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 ден.
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на info@biocosmos.mk со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број
 • За нарачки под 900 ден. доставата соодветно се доплаќа при примањето на нарачката

Опис

Органски овесни трици

 • Состав: Органски овесни трици.
 • Алерген инфо: Содржи глутен
 • Земја на потекло: Финска.
 • Употреба: 1-2 големи лажици на ден, се додаваат во  јогурт, сок, растително млеко и сл. Може да се комбинираат со други снегулки, јатки или овошје.

Интегрален ориз

 • Состав: Органски интегрален басмати ориз.
 • Можна е крос-контаминација со глутен.
 • Земја на потекло: Индија.
 • Употреба: Се вари на тивок оган 30-40 мин или додека да омекне

Органска киноа

 • Состав: Органска киноа бела.
 • Алерген инфо: Можна е крос-контаминација со глутен.
 • Земја на потекло: Перу.
 • Употреба: Се вари на тивок оган 20-30 мин или додека да омекне. Добро се комбинира со интегрален ориз или други житарки. Може да се додаде во супи или други варива.

Органски овес лупен

 • Состав: Органски лупен овес.
 • Алерген инфо: Содржи глутен.
 • Земја на потекло: Германија.
 • Употреба: Се вари на тивок оган 30-40 мин или додека да омекне.
 • Се служи како прилог на зеленчукови јадења, наместо ориз или во варива.+

Органски Булгур лупен 

 • Состав: Органски бунгур (полуобработена пченица).
 • Алерген инфо: Содржи глутен.
 • Земја на потекло: Турција.
 • Употреба: Се вари 20-30 мин или додека да омекне.
 • Се служи како замена за ориз, или како прилог на зеленчукови јадења.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.