ЗЛАТНИ ХОТЕЛИ: ХОТЕЛ ТИНО - ОХРИД 4*! До 55% попуст на ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера за двајца + користење на СПА центарот во Јануари и Февруари

Цена

ден.

ден.

Големина Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4030 ден.

Попуст

55%

Заштеда

2232 ден.

Купени: 163

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање со појадок (ВВ) за двајца + СПА 4,030 ден. (65 еур)
1,798 ден. (29 еур)
Ноќевање со појадок и вечера (НВ) за двајца + СПА 4,898 ден. (79 еур)
2,604 ден. (42 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на Спа центарот (џакузи, парна бања, сауна)
 • Бесплатен WiFi интернет

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.01.2019 до 02.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби диркетно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • За деца до 5.99 год. сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 12 год. се доплаќа 535 ден. директно во хотелот
 • За дете над 12 години, односно за трето лице се доплаќа 1069 ден. директно во хотелот
 • Собите се со поглед на шума, за соби со поглед на езеро потребно е предходно да се информирате во хотелот за слободни капацитети
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

ЗЛАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

⭐ Над 2000 задоволни корисници.

⭐ Наш соработник од 2016 година.

⭐ Омилена локација во Охрид!

Хотелот е сместен во центарот на градот, на само 5 минути од стариод дел од Охрид. Лоциран на самото шеталиште има прекрасен поглед на целото езеро. Хотел Тино располага со 2 апартмани и 50 соби. Ресторанскиот простор пак располага со капацитет за 150 гости во внатрешниот дел од ресторанот и 100 гости на терасата. Во ресторанот може да пробате најразлични специјалитети од македонската кујна, морска кујна или италијански деликатеси. Во хотелот има исто така спа центар каде ќе можете комплетно да се опуштите во џакузи, сауна или другите услуги кои ги нудат.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.