Денови на обложување во ЗЛАТНА КОПАЧКА! 50% попуст на вредносен ваучер за обложување во Златна Копачка во вредност од 200 ден. по цена од 99 ден.

Цена

99 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 604 | Остануваат: 396

 • Бул. Јане Сандански 5/1, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  [email protected]

 • Невена Георгиева - Дуња 1, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Видое Смилевски Бато 10а, Skopje 1000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Бул. Јане Сандански 79а, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Сава Ковачевиќ 25, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • GTC, Велосипедско-ролерска патека од десната страна на Вардар, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Булевар Крсте Петков Мисирков 67, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Бул. Свети Климент Охридски 34/1, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • 29-ти Ноември 9, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Ѓорче Петров 94, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Гиго Михајловски 9a, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Илинден, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Blvd. Partizanski Odredi 111, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Влае, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Partizanska 127, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • EmMer Kebapcilnica, Branko Zarevski, Drachevo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Лука Геров 45, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Радишанска 9, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Шидска 15, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Јужноморавски бригади 14б, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Партизанска 21/2, Skopje 1000, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Карл Либкнехт, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Востаничка 50а, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Стогово 26, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Васил Ѓоргов 29/1, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Исаија Мажовски 42, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Народен Фронт 19а, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Иван Козаров 53, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Boulevard Jane Sandanski 24, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Илинденска 13, Куманово, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Христијан Тодоровски Карпош, Куманово, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Благоја Стефковски 74а, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Благој Ѓорев 13, Велес, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Boulevard 12-ta Makedonska Brigada 14, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Сава Ковачевиќ 47, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Петар Манџуков 14/1, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Ацо Аџилов 1, Negotino, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Goce Delchev 1, Prilep, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Илинденска 68, Kavadartsi, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Ванчо Прке 12, Shtip, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • 22 Oktomvri DOO, Industriska, Radovish, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Васко Карангелески 41, Prilep, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Иво Лола Рибар 28, Gostivar, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

 • Панче Попоски 18, Гостивар, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 389 687

  [email protected]

Добивате

Ваучер за oбложување во сите уплатни места на Златна Копачка во вредност од 200 ден.

*Ваучерот ќе биде префрлен на вашиот профил на Златна Копачка, во рок од 24 часа 

*Едно лице може да купи максимум 3 ваучери

*Еден корисник може да уплати само 1 ваучер дневно во Златна Копачка!

*Со кликање на копчето Купи веднаш потребно е да ги купите купоните (максимум 3), во спротивно доколку не го комплетирате купувањето нема да може да ги купите посакуваните купони како дополнителен обид за купување. 

Купоните може да се користат само од полнолетни лица, повеќе за условите може да прочитате тука: https://zlatnakopacka.mk/page/pravila

Сите локации на обложувалниците може да ги видите тука: https://betting.zlatnakopacka.mk/locations

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.01.2023 до 31.03.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Едно лице може да купи максимум 3 ваучери
 • Еден корисник може да уплати само 1 ваучер дневно во Златна Копачка!
 • Ваучерот важи за обложување на сите уплатни места на Златна Копачка
 • По купување на купонот, може да се јавите на 071 389 687 за активација на ваучерот или да ги испратите следните податоци на email: [email protected]. Купон кодот и пин кодот од вашиот Grouper купон и корисничкото име или бројот на картичката од вашиот профил на Златна Копачка
 • Во случај да имате профил на https://zlatnakopacka.mk, а не си го знaете корисничкото име, јавете се на 071 389 687, пред да испратите маил за активација на ваучерот.
 • Доколку немате профил на Златна Копачка, потребно е да се регистирате на https://betting.zlatnakopacka.mk/register).
 • Ваучерот ќе ви биде автоматски доделен на вашиот профил најдоцна за 24 часа по испраќањето на емаилот и за истото ќе добиете нотификација дека ви е активен ваучерот
 • Доделениот ваучер ќе треба да го прикажете при уплатата на тикетот во било кое уплатно место на Златна копачка.
 • Ваучерот може да биде приложен од апликацијата на Златна Копачка на Аndroid или iOS  или од мобилната верзија на Златна Копачка
 • Ваучерот е неделив и може да се искористи само за еден тикет. 
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Основана во 2007 година, Златна Копачка е еден од пионерите и водечките компании во игрите на среќа во нашата земја. Со повеќе од 100 локации низ земјата, Златна Копачка е еден од лидерите на пазарот на обложување и игри на среќа, нудејќи голем број на игри на среќа.

Обложувањето е забава!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.