ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Златна распродажба во ADAMS SHOES! Купон од 99 ден. со кој добивате дополнителен 30% попуст на веќе намалените цени на целиот асортиман на чевли и ташни

Преостанато време

Купени: 1835

 • Ул. Љубљанска Бр.4 ТЦ. City Mall 213

  Одведи ме таму

  072 220 052

  adams47@live.com

 • Ул. Св. Кирил и Методиј Бр.13 Ramstore Mall Центар

  Одведи ме таму

  070 352 442

  adams47@live.com

 • Ул. Кеј 13-ти Ноември Бр.3 ГТЦ кат 1 лок.58

  Одведи ме таму

  072 220 376

  adams47@live.com

 • ТЦ СУМА/приземје - локал 5

  Одведи ме таму

  072 220 361

  adams47@live.com

 • Ул.27 МАРТ Бр.2

  Одведи ме таму

  072 220 370

  adams47@live.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате дополнителен 30% попуст на веќе намалените цени на 50% на целиот асортиман чевли и ташни

*Сите артикли се со веќе намалени цени со 50% попуст
** Со овој купон добивате дополнителни 30% на намалените цени

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.01.2019 до 24.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Adam's Shoes
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

ЗЛАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

⭐ Над 2000 продадени купони.

⭐ Врвен квалитет од 1968 година. 

⭐ Омилени обувки на сите генерации.

⭐ Светски познати брендови!

Adam's Shoes е Македонска компанија која ги застапува светски најпознатите брендови за обувки!

Оваа година со Adam's Shoes заеднички го прославуваме нашиот роденден со 30% попуст на веќе намалените цени на целиот асортиман на сите локации!

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.