ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Најголемата акција до сега во АгроТехнА! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% попуст на целиот асортиман на мали апарати, бела техника, велосипеди, алат и телевизори од брендовите Severin, Max, Vox, Bocsh, Adler и многу други

Купени: 401

 • Кисела Вода - Ул. Иван Козаров бр.48

  Одведи ме таму

  02 2772 166, 078 411 801

  prodavnica1@agrotehna.com.mk

 • Маџари - Ул. Благоја Стефковски 59а

  Одведи ме таму

  02 2529 030, 078 411 802

  prodavnica2@agrotehna.com.mk

 • Ѓорче Петров - Ѓорче Петров б.б

  Одведи ме таму

  02 2035 305, 078 411 805

  prodavnica5@agrotehna.com.mk

 • Аеродорм - Ул. Коста Новаковиќ бр.14

  Одведи ме таму

  02 3256 107, 078 481 998

  prodavnica7@agrotehna.com.mk

 • Бутел - Ул. Христијан Тодоровски Карпош бр.1

  Одведи ме таму

  02 3090 106, 078 411 807

  prodavnica10@agrotehna.com.mk

 • Катна гаража Разловечко Востание, Ул. Мирче Ацев бр.2 лок.1 и 2

  Одведи ме таму

  078 481 998, 02 6160 724

  prodavnica11@agrotehna.com.mk

 • Охрид, Бул.Туристичка зграда Трим бр.54

  Одведи ме таму

  078 481 998

  prodavnica90@agrotehna.com.mk

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

Бела техника:

 • 30% на вградна техника од Bosch
 • 20% на машини за перење од Bosch
 • 15% на цел асортиман од Vox

Аспиратори:

 • 50% на големи аспиратори од Max
 • 30% на мали аспиратори од Max

Мали апарати: 

 • 25% на цел асортиман од Severin
 • 20% на цел асортиман од брендовите Max, Vox, Bosch и Adler

Садови за домаќинство:

 • 50% на цел асортиман од Ravelli
 • 25% на цел асортиман од Bratstvo

Алат:

 • 50% на цел асортиман на рачен алат од Varo
 • 20% на цел асортиман на косилки и тримери

Велосипеди и опрема:

 • 35% на цел асортиман на велосипеди
 • 50% на цел асортиман на додатна опрема за велосипеди
 • 25% на цел асортиман на детски седишта за на велосипед 

До 30% попуст на електрични грејни тела

До 20% попуст на целиот асортиман на телевизори

15% попуст на правосмукалки од Мax, Severin, Vox и Bosch

+ 100 одбрани артикли со 50% попуст

*Во галерија можете да видите само дел од широкиот асортиман на производи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.02.2019 до 05.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на АгроТехнА
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

ЗЛАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

⭐ Наш соработник од 2015 година.

⭐ Производи за цело домаќинство со врвен квалитет.

⭐ Ексклузивен застапник на светски познати брендови!

АгроТехнА е семејна компанија основана во далечната 1990 год. и сопственик на брендот Мах. Покрај Мах компанијата е ексклузивен увозник на германскиот бренд Severin, на полскиот Adler, како и на брендвите Elektra, Vox, Blist, Bosch и многу други светски брендови. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.