ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Најголема акција во AMC! Купон од 79 ден. со кој добивате до 30% попуст на целиот асортиман на мали апарати, бела техника, лаптопи, таблети, телевизори, смарт телефони и опрема од брендовите Home Electronics, Philips, Samsung, Lenovo

Купени: 119

 • AMC Megastore, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC Soravia, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • АМЦ - Куманово

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC I.T. Megastore Tetovo, Tetovo, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC Computers, Kuzman Josifovski, Ohrid, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC Bitola, Vlatko Milenkoski, Bitola, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC, Strumica, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC, Blagoj Gjorev, Veles, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC Gevgelija, Goce Delcev, Gevgelija, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC Gostivar, Boris Kidrikj, Gostivar, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC, Shtip, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC Stuga, Marshal Tito, Struga, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC, Jane Sandanski, Prilep, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC, VMRO, Kocani, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • AMC Prodazen Salon - Kavadarci, 7th of September, Kavadarci, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • АМЦ, Маршал Тито, Кичево, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  02-3290-011; 02-3125-097

  contact@amc.com.mk

Добивате

Купон од 79 ден. со кој добивате:

 • 30% на производи од брендот Home Electronics
 • 20% на мали домашни апарати
 • 20% на мали кујнски апарати
 • 20% на апарати за лична нега
 • 10% на бела техника (самостоечка и вградена)
 • 10% на таблети
 • 10% на телевизори
 • 10% на мобилни телефони
 • 5% на лаптопи

*Во галерија можете да видите само дел од широкиот асортиман на производи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.02.2019 до 20.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на AMC
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

ЗЛАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

⭐ 17 продавници низ цела Македонија.

⭐ Технички едуциран и стручен тим.

⭐ Висока светска технологија и работење по највисоките стандарди за квалитет!

Вистинско место за нова технологија!

АМЦ располага со најголем избор на лаптопи, смарт телефони, таблети, телевизори, компјутери, компјутерска периферија и сите други ИТ и аудио/видео производи. Над 20 години лидер во Македонија во продажба на нова технологија, веруваме дека АМЦ е првата асоцијација на секој клиент кога треба да купува нов технолошки производ или со други зборови е ВИСТИНСКОТО МЕСТО за НОВА ТЕХНОЛОГИЈА. 

Кога имате потреба од нов производ од нова технологија, било тоа да е лаптоп, нов паметен телефон, или иде светско па нов телевизор, рутер, компјутер, кабел, таблет или било што друго од нова технологија, вистинското место со најдобра цена е секогаш најблискиот салон на АМЦ. Во една позитивна атмосфера, ќе се обидеме да одговориме на сите ваши прашања, ќе го презентираме конкретниот производ, ќе го тестирате и во едно квалитетно позитивно корисничко искуство веруваме дека со задоволство ќе одлучите да купите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.