Исполнете ги сите ваши планови со KREDO KARD! Купон од 290 ден. со кој добивате до 50% попуст на трошоци за камата во Kredo Kard

Цена

290 ден.

Купени: 3

Добивате

Купон од 290 ден. со кој добивате:

 • 50% попуст на трошоци за камата за кредит од 7000 ден. до 20 000 ден.
 • 30% попуст на трошоци за камата за кредит од 21 000 ден. до 120 000 ден. 

*Враќањето на кредитот е до 48 месеци

*За онлајн кредит може да аплицирате на овој ЛИНК

*За физички кредит може да аплицирате директно во Kredo Kard на ул. Костурски Херои 47, Скопје

*Подетални информации за аплицирањето може да погледнете во делот ОПИС: чекори за аплицирање

*По поднесената апликација се проверува кредитната состојба на корисникот и корисникот добива одговор за поднесеното барање

*Доколку одговорот е негативен по ваше барање добивате извештај од Македонско кредитно биро за кредитната состојба.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.02.2023 до 01.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 кредит
 • По поднесената апликација се проверува кредитната состојба на корисникот и корисникот добива одговор за поднесеното барање
 • Доколку одговорот е негативен по ваше барање добивате извештај од Македонско кредитно биро за кредитната состојба.
 • За онлајн кредит може да аплицирате на овој ЛИНК 
 • За физички кредит може да аплицирате директно во Kredo Kard на ул. Костурски Херои 47, Скопје 
 • Враќањето на кредитот е до 48 месеци
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, средствата не може да се рефундираат

Опис

Чекори за аплицирање:

Чекор 1: АПЛИЦИРАЊЕ
Изберете износ и рок на отплата и внесете ги потребните податоци.

Чекор 2: ОДОБРУВАЊЕ
За 15 минути ќе бидете контактирани од одговорниот кредитен референт.

Чекор 3: ИСПЛАТА
Средствата ќе бидат исплатени на Вашата трансакциска сметка.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.