ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Модерна и квалитетна облека во Макпримат ГТЦ! Купон од 69 ден. со кој добивате до 70% попуст на целиот асортиман на машка и женска облека од минатата колекција и до 50% на веќе намалените цени на дел од новата колекција

Купени: 531

 • Кеј 13-ти Ноември бб - ГТЦ

  Одведи ме таму

  070 788 887

  makprimat@makprimat.com.mk

Добивате

Купон од 69 ден. со кој добивате:

 • Од 50% до 70% попуст на машка и женска облека од минатата колекција
 • До 50% попуст на дел од колекцијата есен/зима 2018-2019 која е со веќе намалени цени од 20%

*Асортиманот вклучува: машки панталони, кошули, сакоа, одела, џемпери, вратоврски, капути и аксесоари, женски здолништа, сакоа, кошули, фустани, панталони, маици, ташни и капути

*Асортиманот од мината колекција е со веќе намалени цени и вкалкулиран попуст

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2019 до 01.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи за во продавницата Макпримат во ГТЦ
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Макпримат во ГТЦ
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Количините се ограничени!
 • Секојдневно ќе има надополнување на залихите на производи
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Попустот од купонот неможе да се комбинира со актуелните акции и попусти во продавниците
 • Асортиманот од мината колекција е со веќе намалени цени и вкалкулиран попуст во продавницата

Опис

ЗЛАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

⭐ Над 3000 продадени купони.

⭐ Докажан квалитет од 1990 година.

⭐ Квалитетна облека од македонско производство!

Макпримат е водечка текстилна компанија со седиште во Скопје, Р. Македонија. Формирана е како семејна компанија во 1990 година и од формирањето до денес е 100% приватна.

Дејноста на Макпримат е целосна реализација на еден налог, од неговиот пласман, производство, следење и контролирање на истиот, организирање превоз, до вршење на сите царинско технички услуги.

Макпримат брои 400 вработени, кои се директно одговорни за развојот и успехот на компанијата. Квалитетот, професионалноста и точноста во испораките се основните принципи за работа на нашата компанија.

Макпримат е пријателска и општествено одговорна компанија, сертифициранa e со BSCI, SEDEX и SOCAM, односно ги исполнува сите стандарди за оптимизација на работните услови и заштитата при работа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.