ЗЛАТНА ЗДЕЛКА: Нови спортски авантури со најдобрата опрема од NOMAD! Купон по избор со кој добивате до 50% попуст на целиот асортиман на скијачка опрема, облека, велосипеди, велосипедски додатоци и скутери

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени: 467

 • Ул. Кирил и Методиј бр.20, Скопје

  Одведи ме таму

  02 3212 844

Добивате

Купон за попуст по избор:

 • Купон од 99 ден. за облека, обувки, скијачка опрема, спортски додатоци и детски скутери (тротинети)
 • Купон од 299 ден. за скии, бордови, електрични скутери и велосипеди

Со избраните купони добивате:

 • 30% до 40% попуст на целокупниот избор на скијачка опрема, скијачка облека и додатоци
 • 25% до 40% попуст на целокупниот избор на велосипеди
 • 30% попуст на скутери (тротинети)
 • 10% попуст на електрични скутери
 • 25% до 50% попуст на целокупниот избор на велосипедска опрема и облека

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2019 до 05.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За дел од производите има можност за плаќање на 6 рати без камата.
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Nomad
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

ЗЛАТНИ КАРАКТЕРИСТИКИ:

⭐ Најквалитетна скијачка и велосипедска опрема.

⭐ Современа услуга и ентериер по светски стандарди.

⭐ Омилена продавница на сите скијачи, бордер и вело ентузијасти!

Специјализирана продавница и сервис за скии и велосипеди, најсовремена велосипедска и ски опрема.  

Продавницата располага со високо квалитетна облека, обувки, велосипедска и скијачка опрема од следниве брендови: Rossignol, Blizzard, Tecnica, Dynafit, Reusch, Ghost, Kreidler, Winora, Haibike, Micro, Chillafish, Northwave bike, Northwave snow, Drake snowboards, Alpina, SKS, AXA, Shimano, Muc-Off, H.A.D, Zanier, Dare2B, CMP, Jack Wolfskin, Helly Hansen

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.