Специјалистички анализи во ПЗУ Павлина! До 83% попуст на биохемиски анализи + крвна слика, интолеранција на храна или проценка на функција на тироидна жлезда

Цена од

190 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1100 ден.

Попуст

83%

Заштеда

910 ден.

Купени: 155

 • ул. Огњан Прица бр. 39 (н. Кисела вода)

  Одведи ме таму

  02 2771 112

  pzupavlina@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Биохемиски анализи + крвна слика 1,100 ден. 190 ден.
Проценка на функцијата на тироидната жлезда 1,800 ден. 550 ден.
Тест за интолеранција на храна 6,000 ден. 1,500 ден.

*Резултатите се добиваат за 2 часа, истиот ден (за анализи направени дента до 13 часот)

*Повеќе за анализите може да прочитате во делот Опис

Услови

 • Купонот може да се искористи од 18.02.2020 до 30.06.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Не е потребно со себе да носите здравствена легитимација, упат или плави картони
 • Не е потребно претходно закажување
 • Резултатите се добиваат за 2 часа, истиот ден (за анализи направени дента до 13 часот)

Опис

1.Проценка на функцијата на тироидната жлезда (преку анализа на крв):

 • TSH (во вредност од 600 ден.)
 • FT4 (во вредност од 600 ден.)
 • FT3 (во вредност од 600 ден.)

2. Биохемиски анализи + крвна слика:

 • Крвна слика (во вредност од 200 ден.)
 • Глукоза (во вредност од 100 ден.)
 • AST и ALT (во вредност од 200 ден.)
 • Холестерол и триглицериди (во вредност од 200 ден.)
 • Гама (ГТ) (во вредност од 150 ден.)
 • Серумско железо (во вредност од 150 ден.)
 • Калциум во крв (во вредност од 100 ден.)

3.Тест за интолеранција на храна (96 видови храна и нејзини состојки)

Светскиот хит тест за испитување на прагот на толеранција на разни видови храна преку крв на специјален попуст. Дознајте на што ви реагира организмот и создава тешкотии и избегнете го истото. Со овој тест добивате комплетно испитување на вашата реакција на 96 видови храна и состојки кои секојдневно ги конзумирате. Со ова ќе ја откриете причината за сите ваши хронични проблеми како што се стомачна болка, дијареа, подуеност во стомакот, потоа реума, болка во мускули и зглобови, мигрена, разни кожни проблеми како што се чешање и псоријаза, хронично зголемување или намалување на тежината и др.

ПЗУ Павлина

Препуштете се на тимот професионалци во ПЗУ Павлина кои ќе се погрижат за вашето здравје!

Основани 2009 година, ПЗУ Павлина е лабораторија со екстерна контрола од BioRad ги работиме сите хематолошки, биохемиски, имунолошки и микробиолошки анализи. Крвна слика, клиничка хемија, полови хормони, тироидни хормони, автоантитела, серологија, плазма протеини, урина, туморски маркери, мониторирање на лекови, алерготестови.

За компанијата

Основани 2009 година, СкринЛаб Биохемиска Лабораторија е лабораторија со екстерна контрола од BioRad ги работиме сите хематолошки, биохемиски, имунолошки и микробиолошки анализи. Крвна слика, клиничка хемија, полови хормони, тироидни хормони, автоантитела, серологија, плазма протеини, урина, туморски маркери, мониторирање на лекови, алерготестови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.