Регистрирај возило и добиј до 20l подарок гориво + технички преглед! Купон со кој добивате 15l или 20l гориво + ставка технички преглед за направена регистрација и полиса на возило во Петрол Оил

Цена

99 ден.

Купени: 581

 • Ул. 1 бр. 3б, Ново Село

  Одведи ме таму

  077 677 776

  info@petrol-oil.mk

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате:

 • ПОДАРОК: 15l гориво + ставка технички преглед за извадена годишна зелена карта 
 • ПОДАРОК: 15l гориво + ставка технички преглед за направена регистрација на возило и полиса за осигурување или
 • ПОДАРОК: 20l гориво + ставка технички преглед за направена регистрација на возило, полиса за осигурување и извадена годишна зелена карта

*Горивото е по избор, во зависност кој тип на гориво користите за вашиот автомобил (бензин, дизел, плин итн).

*1 купон важи за 1 возило, односно едно возило може да искористи само еден пакет. Пакетите не може да се комбинираат!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.01.2020 до 31.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
 • 1 купон важи за 1 возило, односно едно возило може да искористи само еден пакет. Пакетите не може да се комбинираат!
 • За повеќе возила потребно е да купите повеќе купони
 • Плаќањето за осигурувањето и регистрацијата се врши на лице место според редовниот ценовник на станицата за технички преглед во Петрол Оил

Опис

⭐ Над 3100 продадени купони.

⭐ Најбараната понуда за сите возачи.

⭐ Една зделка за цела година!

Непобедлива понуда за секој сопственик на возило!

РЕГИСТРИРАЈ ВОЗИЛО И ДОБИЈ ПОДАРОК ГОРИВО + СТАВКА ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД!

Во склоп на бензинската станица ПЕТРОЛ ОИЛ се наоѓа: 

 • Станица за технички преглед
 • Мини маркет
 • Брокерско осигурително друштво
 • Шалтер на Kомерцијална банка
 • Шалтер на МВР

Други услуги што ги нуди Петрол Оил:

 • Меѓународна возачка дозвола
 • Одобрение за туѓо моторно возило
 • Пробни таблици
 • Полиса – автоодговорсност
 • Зелена карта
 • Каско
 • Патничко здравствено осигурување

При прием на возилото за редовен технички преглед, потребно е возилото да има:

 • Исправен систем за кочење
 • Исправен систем за управување
 • Исправно подвожје и амортизација
 • Исправен систем за светлосно сигнални уреди
 • Исправна погонска единица (издувна емисија спрема законските одредби)
 • Атестирани преправки на возилото (клима фолии, TNG уред, кука) заведени во сообраќајна дозвола
 • Исправни уреди за нормална видливост (стакла и ретровизори)
 • Исправен издувен систем
 • Исправна воздушна инсталација (тешки возила)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.