Рехабилитација во Катлановска Бања (Април - Мај)! 49% попуст на ноќевање со појадок, ручек и вечера + преглед, терапија и СПА во Катлановска Бања во вредност од 2533 ден. по цена од 1290 ден.

Цена

1290 ден.

Вредност

2533 ден.

Попуст

49%

Заштеда

1243 ден.

Преостанато време

Купени: 97

 • Катлановска бања, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2581 000; 070 302 596

  contact@katlanovska-spa.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба со појадок, ручек и вечера
 • Лекарски преглед од Специјалист по физикална медицина и медицинска рехабилитација
 • Физикална терапија (со лекарско одобрение)
 • Термоминерална бања (со лекарско одобрение)
 • Сауна (со лекарско одобрение)

*Со овој купон се добива дополнителен попуст од 20% за користење на останатите услуги во спа центарот, ласеротерапија и магнетотерапија.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.02.2021 до 15.05.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 02/ 2 581 000 и 070 302596
 • За закуп на соба потребен е престој на две лица
 • Потребно е пациентот да престојува минимум две ноќевања, односно да купи четири купони

Опис

10 ГОДИНИ GROUPER: Специјална златна зделка за вас во Катлановска Спа

⭐ Совршена локација за опуштање

⭐ Релаксација, детоксикација, комфорт и уживање

⭐ Професионална грижа

Катлановска Бања,една од најпознатите бањи во Македонија. Се наоѓа во должината на реката Пчиња на само 25 км одСкопје и 25 км од Велес, 2,5 км оддалеченост од автопатот Белград-Скопје и 4 км оддалеченост од Аеродромот Скопје. Опкружена е со прекрасна природа која допринесува за целосна релаксација и регенерација на телото. Катлановска Бања претставува центар за спроведување на специјализирана физикална медицина и рехабилитација.

Медицинскиот тим е составен од четири доктори, специјалисти по физикална медицина и рехабилитација и високо обучен и професионален тим на физиотерапевти и медицински сестри. Во Катлановска Бања се спроведуваат сите области од физикалната медицина и рехабилитација како електротерапија, парафинотерапија, магнетотерапија, ласеротерапија, мануелна масажа, кинезиотејпинг, кинезитерапија (индивидуални и групни вежби), хидрокинезитерапија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.