97% попуст на акредитиран 6 месечен оnline курс за Microsoft Excel + интернационален сертификат од London Business Institute во вредност од 18 538 ден. (299 €) по цена од 499 ден. (8€)

Цена

499 ден.

Вредност

18538 ден.

Попуст

97%

Заштеда

18039 ден.

Преостанато време

Купени: 48

Добивате

Акредитиран 6 месечен оnline курс за Microsoft Excel + интернационален сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.01.2021 до 11.08.2021
 • Курсот се изведува online на англиски, германски и шпански јазик
 • За да започнете со следење на курсот, активирајте го ваучерот со кликање на следниот ЛИНК
 • Во полето Coupon code потребно е да го внесете кодот на купонот, а во полето Provide Security code внесете го пинот на купонот
 • Валидноста на ваучерот е 2 месеци од денот на купувањето
 • По завршувањето на курсот добивате сертификат кој е признаен од врвни интернационални компании
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • Со овој курс добивате и сертификат кој е признаен од многу интеранционални компании како: IBM, Nestle, Philips, Chase Bank, Volkswagen, BNP Paribas, Deutsche Bank, Barclays, ING, Coca-Cola, DHL, Procter & Gamble, Samsung и многу други.
 • За дополнителни информации обратете се на email: office@london-business-institute.uk

Опис

Работењето со Microsoft Excel може да биде забавно но и профитабилно со тоа што се бара на секое работно место како: маркетинг, администрација, менаџмент, човечки ресурси и се разбира финансии.

Со овој курс ќе добиете 323 видео лекции со практични вежби кои ги покриваат скоро сите аспекти од Microsoft Excel како: изглед на документите, фундаменталните основи, внесување објекти, учење на опциите на excel, менажирање со својата дата, преглед на дата, градење и употреба на excel формули и друго. 

Овој курс е прилагоден за сите кориснци од тотални почетници до професионалци.

Материјалите се креирани од професионалци, сметководители, академци кои дипломирале на Stanford University (еден од 5-те најдобри универзитети на светот)

Курсот е граден според Proprietary Learning Management System (LMS) кој е корисен дури и како еден од напредните неуро-научни методи на учење. Овој метод се користи во секое школо за медицина низ светот: гледај едно - прави едно - учи едно, преку практични примери од вистинскиот свет.

Курсот е комплетно компатибилен со мобилен телефон и iPad.

Курсот се фокусира на вистински примери, не само теорија за тоа тоа како да ги користите фунакциите на Mirosoft Excel functions. 

Со овој курс добивате и сертификат кој е признаен од многу интеранционални компании како: IBM, Nestle, Philips, Chase Bank, Volkswagen, BNP Paribas, Deutsche Bank, Barclays, ING, Coca-Cola, DHL, Procter & Gamble, Samsung и многу други.

Курсот може да го следите на еден од следниве три јазици по ваш избор: Англсики, германски или шпански.

Повеќе инофрмации за курсот може да видите ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.