98% попуст на online курс за Photoshop CC Advanced Training од Lead Academy во вредност од 23 498 ден. (379 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

23498 ден.

Попуст

98%

Заштеда

23064 ден.

Преостанато време

Купени: 14

Добивате

Оnline курс за Photoshop CC Advanced Training од Lead Academy

 • Број на лекции: 36
 • Времетраење на курсот: 4 часa, распоредени во 36 лекции

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.01.2021 до 22.11.2023
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По успешно завршување на курсот, ќе имате право да добиете потврден сертификат како доказ за вашата нова квалификација. Ова значи дека можете да ја потврдите вашата квалификација преку веб-страната на Lead Academy. Сертификатот може да се добие во PDF верзија по цена од 10 € , или за да добиете сертификат за печатена копија е 29 €.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на [email protected]

Опис

Со овој курс за Photoshop CC Advanced Training од Lead Academy, ќе стекнете солидна основа да станете самоуверени графички дизајнери и да развивате понапредни вештини.

Овој сеопфатен курс е совршен начин да ја започнете вашата кариера во областа на Photoshop. Овој акредитиран курс ќе ви даде конкурентна предност во вашата кариера.

Како еден од водечките даватели на курсеви и најпознатите специјалисти за е-учење преку Интернет, ние сме посветени на тоа да ви го дадеме најдоброто можно образование. Овој курс е креиран од стручни лица во индустријата, за да ви овозможи да учите брзо и ефикасно.

 • Зголемете го вашето знаење за Photoshop
 • Научете со курсот што е дизајниран од страна на професионалци во индустријата.
 • Заштедете пари и време
 • Имајте пристап до професор кога и да имате потреба
 • Па, за што размислувате! Започнете да ги добивате придобивките со запишување денес!
 • Зошто да изберете водечка академија:
 • Животен пристап
 • Висококвалитетни материјали за студирање за е-учење и прашања и задачи на Интернет
 • Глобално призната квалификација- со соодветна доплата
 • Ефективни рамки за проценка и инстант повратни информации
 • Без фиксни распореди
 • 24/7 поддршка на клиентите преку е-пошта
 • Достапно за студентите насекаде во светот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.