98% попуст на online курс за Project Manager Training од Lead Academy во вредност од 25 978 ден. (419 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

25978 ден.

Попуст

98%

Заштеда

25544 ден.

Преостанато време

Купени: 11

Добивате

Online курс за Project Manager Training од Lead Academy

 • Број на лекции: 25 
 • Времетраење на курсот: 9 часа и 48 минути, распоредени во 25 лекции

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.01.2021 до 25.12.2023
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По успешно завршување на курсот, ќе имате право да добиете потврден сертификат како доказ за вашата нова квалификација. Ова значи дека можете да ја потврдите вашата квалификација преку веб-страната на Lead Academy. Сертификатот може да се добие во PDF верзија по цена од 10 € , или за да добиете сертификат за печатена копија е 29 €.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на [email protected]

Опис

Без разлика дали сте самоучени или сакате да ги пополните празнините за подобра ефикасност и продуктивност, овој сертифициран курс за обука на менаџери на проекти ќе ви постави солидна основа за да станете самоуверен и овластен проект менаџер и да развивате понапредни вештини.

Овој сеопфатен курс е совршен начин да ја започнете вашата кариера во областа на управување со проекти. Овој акредитиран курс ќе ви даде конкурентна предност во вашата кариера, правејќи да се издвојувате од сите други апликанти и вработени.

Како еден од водечките даватели на курсеви и најпознатите специјалисти за е-учење преку Интернет, ние сме посветени на тоа да ви го дадеме најдоброто можно образование. Овој курс е креиран од стручни лица во индустријата, за да ви овозможи да учите брзо и ефикасно, и со свое темпо и погодност.

 • Зголемете го вашето знаење во кариерата во управување со проекти
 • Продлабочете ги своите знаења и вештини во одбраната област
 • Учете со курс што е дизајниран од страна на професионалци во индустријата.
 • Заштедете пари и време учејќи по вашето погодно време
 • Имајте пристап до учител кога и да имате потреба
 • Па, за што размислувате! Започнете со придобивките со запишување денес!
 • Зошто да изберете водечка академија:
 • Животен пристап
 • Висококвалитетни материјали за студирање за е-учење и прашања и задачи на Интернет
 • Глобално призната квалификација- со соодветна доплата
 • Ефективни рамки за проценка и инстант повратни информации
 • Без фиксни распореди
 • 24/7 поддршка на клиентите преку е-пошта
 • Достапно за студентите насекаде во светот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.