30 дневен зумба предизвик за лето исполенто со музика и фитнес! 47% попуст на месечна членарина од 30 зумба час (9 x Зумба, 5 x Зумба Тонинг, 12 x Strong by Zumba (СБЗ) и 4 x Зумбини) од Прима Данца во вредност од 1500 ден. по цена од 790 ден.

Цена

790 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

47%

Заштеда

710 ден.

Купени: 5

 • ул. 23 Октомври бр. 1а/5/лок. 1

  Одведи ме таму

  071 248 181

  primadanza@primadanza.mk

Добивате

30 зумба час (9 x Зумба®, 5 x Зумба® Тонинг, 12 x Strong by Zumba® (СБЗ) и 4 x Зумбини®)

Интензитет:

 • Зумба® (Понеделник и среда од 19:30 ч.)
 • Зумба® Тонинг (Четврток од 19:00 ч.)
 • СБЗ (Понеделник, среда од 19:00 ч. и петок од 10:00 ч.)
 • Зумбини® (Понеделник од 18:15 ч.)

Со часовите е вклучено:

 • календар на спортски активности
 • водич за исхрана
 • следење на напредокот
 • бонус вежби за предизвик

*Повеќе за различните типови на тренинзи прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.06.2019 до 27.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Распоредот не важи за време на државен празник (14.06.2019)
 • Последниот час е на 12.07.2019

Опис

Загреј се за летото со ЗУМБА и ПРИМА ДАНЦА!
Оваа недела започни го предизвикот „Заедно сме посилни“, искористи ја оваа понуда и регистрирај се за овој 30-дневен предизвик.

 • Зумбини® - програма за музика и движење за деца од 0-4 годишна возраст, заедно со своите родители. Танцувај, пеј и свири со своето дете! 
 • Стронг од Зумба® (СБЗ 30) - високо интензивен темпо тренинг.
 • Зумба® фитнес - фитнес забава за секого. 
 • Зумба® тонинг - специјалните марака тегчиња Тонинг стикс го подобруваат чувството за ритам и координација, притоа тонирајќи ги целните зони, вклучувајќи ги рацете, центарот и мускулите на долниот дел од телото. 

Зумба®, Зумба® Тонинг, Strong by Zumba® и Зумбини® името и логото се заштитена трговска марка на Zumba Fitness, LLC, употребени со лиценца

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.