21 дневен Strong by Zumba® предизвик за ранобудци! 70% попуст на 21 дневен пакет за десет утрински часови Strong by Zumba® (СБЗ) и Strong 30 во Прима Данца во вредност од 2000 ден. по цена од 600 ден.

Цена

600 ден.

Вредност

2000 ден.

Попуст

70%

Заштеда

1400 ден.

 • ул. 23 Октомври бр. 1а/5/лок. 1

  Одведи ме таму

  071 248 181

  primadanza@primadanza.mk

Добивате

21 дневен пакет за десет утрински часови Strong by Zumba® (СБЗ) и Strong 30

Интензитет:

 • СБЗ (Вторник и четврок од 09:00-10:00 ч.)
 • Стронг 30тм (петок 9:30ч-10:00 ч.)

Со часовите е вклучено:

 • календар на спортски активности
 • водич за исхрана
 • следење на напредокот
 • бонус вежби за предизвик

*Повеќе за различните типови на тренинзи прочитајте во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.10.2019 до 25.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжително е претходно пријавување на меил или на Facebook профилот на компанијата
 • Почеток на часовите: 21.10.2019

Опис

Започнува зимското сметање на времето? Разбуди се со СТРОНГ бај ЗУМБА® во ПРИМА ДАНЦА!

Веднаш започни го предизвикот „Заедно сме посилни“. Искористи ја оваа понуда и регистрирај се за овој тринеделен утрински предизвик. Мотивирај ги своите најблиски! 

 

 • Стронг од Зумба®/Стронг 30 - високо интензивен темпо тренинг
 • Повеќе може да прочитате ТУКА

Зумба®, Strong by Zumba® и Strong30tm името и логото се заштитена трговска марка на Zumba Fitness, LLC, употребени со лиценца.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.