43% попуст на звучници за автомобил Tiaoping TP - 6971 во вредност од 1500 ден. по цена од 849 ден.

Цена: 849 ден.

43% попуст на звучници за автомобил Tiaoping TP - 6971 во вредност од 1500 ден. по цена од 849 ден.

Вредност

1,500 ден.

Попуст

43%

Заштеда

651 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 2

Бесплатна достава

Добивате

Звучници за автомобил Tiaoping TP-6971


Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.12.2016 до 31.03.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Grouper.mk (ул. Лермонтова бр.3 локал 1 до Италијанска амбасада, од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот)
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето.
 • Со овој купон добивате и бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Недела на бесплатна достава (15.03 – 22.03.2017)” за купени миниум 2 производи од оваа ЛИСТА НА ПРОИЗВОДИ со минимална нарачка во вредност од 100 ден!
 • По купувањето на купонот задолжително пополнете ја формата за бесплатна достава на следниот ЛИНК за да ги оставите вашите податоци. Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Јачина: 1000W
 • 50-20.000Hz,90db(1W1m)
 • Foam IMPP composite cone / sone composite IMPP/mouse
 • Dome midange and rweeter/ HP medium ET aig a dome
 • Glass IMIDE voice coil bobbin
 • Full-depth basket design/saladie profond
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ