39 ја следат оваа компанија


Звучници Genius 2.0 SP-U115 во боја по избор + 1 година гаранција

1300 ден.

699 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

1900000000132
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Вкупна моќност: 3 W
 • Достапни бои: црна, црвена, сина и бела
 • Аудио влез: 3,5 mm
 • Контрола на звук
 • USB напојување за приклучок со лаптоп или компјутер
 • Димензии: ширина 70 mm x висина 111 mm x длабочина 70 mm
 • Тежина: 400 gr

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.