Звучник Esquire mini by Harman/Kardon + 1 година гаранција

8990 ден.

6293 ден.

Шифра:

300000001192
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактертистики на производот:

 • Bluetooth √
 • Фреквентен опсег: 180Hz - 20kHz
 • Фреквентен опсег на Bluetooth: 2.402GHz - 2.480GHz
 • Времетраење на музика: до 8 часа (варира според нивото на јачина на звукот)
 • Димензии: Висина 75.4 mm / Ширина 140 mm

Достапни бои:

 • Black - Црна
 • Brown - Кафеава
 • White - Бела

Уникатно изработена елеганција и изведба вклопени во компактен звучник. Вистинската кожа, финесите на алуминиум и керамика, отпорноста на гребнатини и јасноста на звукот создаваат ремек-дело.  

Ултра-тенок звучник кој е во чекор со вашите активности. Esquire Mini на Harman Kardon е тенок и издржлив. Ве води со звукот на места каде што никогаш не сте биле порано. Со својот тенок дизајн и врвните материјали од кои е изработен ќе ве подигне на сосема друго ниво.

Поврзете се со вашите омилени продукти со едноставност со помош на Bluetooth®stereo. Во можност сте да слушате музика и да одговарате на повици благодарејќи на wireless технологијата.

Чувствувајте се како со учесници на конференцискиот повик сте во иста соба со помош на Esquire mini кој ви овозможува изолирање од надворешната бучава и времетраење на батеријата до 8 часа. Литиумската батерија на полнење ви озможува бежично да слушате музика а воедно и да ги наполните вашите продукти преку USB портот.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.