3 ја следат оваа компанија


- 51%

53% попуст на квалитетни стерео звучници N-SOUND BALL 3 од Нитро Компјутери

790 ден.

390 ден.

Преостанато време

 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Добивате

Квалитетни стерео звучници N-SOUND BALL 3 со боја по избор:

 • Црвена
 • Зелена

+ гаранција од 3 месеци

Опис

Најнов модел на квалитетните стерео звучници од Nitro N-SOUND BALL сериите на звучници.

За мобилен телефон, PC, Mac, лаптоп, таблет, TV, MP3/MP4 плејер, CD/DVD плејер, iPhone, iPod или било кој друг уред со 3.5" аудио приклучок.

 • Кул футуристички изглед во црвена и зелена боја со црна основа.
 • Вграден сабвуфер за длабоки басови.
 • Јасна изразеност на високотонците.
 • Слушајте убав звук во стил насекаде каде што се движите.
 • Со 5V адаптер (за полнење на мобилен телефон), може да се приклучи директно на шуко приклучок во струја.
 • Вистинска музичка моќност: 2 x 3W
 • PMPO моќност: 2 x 340W
 • Сигнал-до-бучавост ниво >= 80dB
 • Импеданса: 4 ома
 • Дисторзија на звукот <= 0,2%
 • Фреквенциски опсег: 150Hz - 20KHz
 • Чувствителност: 600mV
 • Дијаметар на звучникот: 50mm
 • Димензии на кутија на одделен звучник: 10,00 x 11,5 cm (со основа)
 • Боја: црвено-црна и зелено-црна
 • Пакување: full-color кутија пристојна за подарок
 • Се напојува со струја од USB портата на уредите или со 5V адаптер директно во струен приклучок.
 • Регулатор на јачината на звукот поставен на активниот звучник.
 • Гаранција: 3 месеци.
 • Македонско упатство во кутијата.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 31.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од компанијата или пак да ви биде доставен
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071/243-833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 14.08.2019 до 29.11.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 243 833
 • Види ја продавницата на "Нитро Компјутери" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро Компјутери" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071 243 833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.