12% попуст на звучници за компјутер во боја по избор

520 ден.

457 ден.

Боја е задолжително поле!

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Звучници за компјутер SBox SP-092 во боја по избор

 • Јачина: 2 x 3W (RMS)
 • Зајакнувач на звук: 2 x IC8002
 • Фреквенција: 90Hz - 20 kHz,
 • Звучен сигнал: 60db
 • Осетливост на приемник: 600+/-100mV
 • Дисторзија:0,3%
 • Подесувач за сила на звук на задна страна од звучникот
 • Интерфејс: 3,5 mm stereo
 • Должина на приклучок:  1 m
 • Приклучок за струја: USB DC 5V
 • Димензии: 2 x 72 x 100 x 65 mm

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купонот можете да го искористите до 14.02.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.