40% попуст на bluetooth звучник SP MSI COSMO BT speaker + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 899 ден.

40% попуст на bluetooth звучник SP MSI COSMO BT speaker + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 1500 ден. по цена од 899 ден.

Вредност

1,500 ден.

Попуст

40%

Заштеда

601 ден.

Купени : 1

Бесплатна достава

MS

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Bluetooth звучник SP MSI COSMO BT speaker + 1 година гаранција + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Bluetooth speaker
 • Power 3W
 • Range 10m
 • LED changeable light
 • Bluetooth 3.0
 • Frequency 180-18000Hz
 • Sensibility -82dB
 • Battery 300mAh
 • Power 5V
 • Micro USB cable 51cm
 • Compatibility IOS, ANDROID

* Бојата на производот зависи од достапните количини на залиха

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ