Во моментов сме затворени, ве очекуваме од 10:00 ч.

Бургери
The Mia Wallace Overdose
159 ден.
Баварска лајбица, Чипотле кечап, јајца, сланина, димен чили чедар, ајсберг
Smokin’ Honey Bunny
199 ден.
Баварска лајбица, хани мастард аиоли, мисиркина шунка, јајца, димен чили чедар, ајсберг
The Chicken Marselus
179 ден.
Баварска лајбица, Срирача мајонез, пилешки карабатак, ајдамер, мариниран црвен кромид, кисели краставички, ајсберг
The Gimp’s Avocontrol
199 ден.
Баварска лајбица, Срирача мајонез, јајца, ајдамер, авокадо намаз, мариниран црвен кромид, ајсберг
Vincent Vegan
149 ден.
Баварска лајбица, грилован модар патлиџан, грилована пиперка, домат, кисела зелка, кромид, тахини
Sub сендвичи
Sacre Bleu Royale
199 ден.
Баварски саб, горгонзола дресинг, бавно печено пилешко, ајдамер, мариниран црвен кромид, ајсберг
Mushroom Cloud Layer
219 ден.
Баварски саб, хани мастард аиоли, сотирани печурки во масло од тартуф, димен чедар, мариниран црвен кромид, ајсберг
Marvin’s Brains
189 ден.
Баварски саб, халапењо крем сирење, димена шунка, карамелизиран кромид, домат, ајсберг
The Big Kahuna
239 ден.
Баварски саб, Срирача мајонез, мисиркина шунка, сланина, ајдамер, авокадо намаз, домат, ајсберг
Two Shakes of a Pig’s Tail
229 ден.
Баварски саб, Срирача мајонез, Кејџун микс, бавно готвено свинско, ајдамер, кисели краставички, ајсберг
Panda From Mexico
219 ден.
Баварски саб, Чипотле кечап, чоризо, димен чили чедар, кесо фреско, црвени и зелени пиперки, халапењо
Закуски
Похован кромид
99 ден.
Помфрит
49 ден.
Зачинет веџис компир
49 ден.
Крокети од компир
49 ден.
Салати
Momma Pappa & Baby
149 ден.
Радикио, зелена салата, рукола, морков, црвен кромид, шери домат, пченка, црвена и зелена пиперка, јајце, срирача мајонез, лајм винегрет
Jack Rabbit’s Chickpeas
149 ден.
Радикио, зелена салата, рукола, морков, црвен кромид, краставица, шери домат, наут, сончогледово семе, семки од тиква, сусам винегрет
My Girlfriend Is a Vegetarian
169 ден.
Блитва, рукола, сушена брусница, шери домат, црвен кромид, печен бадем, горгонзола дресинг, јагода балзамико