Бургери
Spicy Chicken Burger
159 ден.
Бриош, микс од пикантни зачини, гриловани пилешки гради, намаз од авокадо, домат, црвен кромид, ајсберг
Veggie Burger
129 ден.
Бриош, босилек сос, плескавица од тиквички и модар патлиџан, домат, блитва, рукола
Classic Burger
159 ден.
Бриош, хани мастард, плескавица, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг
Hot Burger
209 ден.
Бриош, Срирача мајонез, плескавица, буковец, похован кромид, домат, ајсберг
Classic Cheeseburger
189 ден.
Бриош, хани мастард, плескавица, ајдамер, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг
Cream Cheese Burger
209 ден.
Бриош, пикантен кечап, халапењо крем сирење, плескавица, домат, црвен кромид, ајсберг
Truffle Burger
209 ден.
Бриош, хани мастард, плескавица, сотирани печурки во масло од тартуф, ајдамер, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг
Project Burger
289 ден.
Бриош, Срирача мајонез, плескавица, сланина, јајце, ајдамер, кисели краставички, домат, црвен кромид, ајсберг
BBQ Burger
199 ден.
Бриош, BBQ сос, плескавица, ајдамер, карамелизиран кромид, кисели краставички, домат, ајсберг
Crispy Chicken Burger
149 ден.
Бриош, хани мастард, зелка салата, пилешко поховано во корнфлекс, зелени и црвени пиперки, црвен кромид, ајсберг
Закуски
Похован кромид
99 ден.
Помфрит
49 ден.
Зачинет веџис компир
49 ден.
Крокети од компир
49 ден.
Салати
Vitamin Salad
100 ден.
Микс зелена салата, морков, зелка, цвекло, лајм винегрет
Protein Salad
149 ден.
Радикио, зелена салата, рукола, морков, црвен кромид, шери домат, пченка, црвена и зелена пиперка, јајце, срирача мајонез, лајм винегрет
Chickpea Salad
149 ден.
• Радикио, зелена салата, рукола, морков, црвен кромид, краставица, шери домат, наут, сончогледово семе, семки од тиква, сусам винегрет
Cranberry Chard Salad
169 ден.
Блитва, рукола, сушена брусница, шери домат, црвен кромид, печен бадем, горгонзола дресинг, јагода балзамико