Број на играчи: 20486

ПОДАРОЦИ

Количина Подарок
НЕОГРАНИЧЕНО Дигитална честитка
Количина Подарок
15 Ранец
15 Држач за пенкала и wireless полнач со гаџети
75 Тефтер
20 Шише
20 Слушалки, FERI, Bluetooth wireless
105 Памучна торба
Количина Подарок
65 Нептун вредносен ваучер во вредност од 1000 ден.
30 Нептун вредносен ваучер во вредност од 2000 ден.
30 Нептун вредносен ваучер во вредност од 3000 ден.
Количина Подарок
2 Едно ноќевање за две лица во Kомлекс Минами, Охрид (10.01-01.03.2023)
1 Едно ноќевање со појадок за две лица во Хотел Београд, Струга (10.01-01.03.2023)
2 Едно ноќевање со појадок за две лица во Хотел Романтик Плаза 4*, Дојран(10.01-28.02.2023)
1 Едно ноќевање со појадок за две лица во Хотел Millenium Palace 4*, Охрид (10.01-28.02.2023)
1 Едно ноќевање со појадок за две лица во Hotel Elitza Pamporovo
1 Едно ноќевање со појадок за две лица во Casa Mular Крушево
2 Едно ноќевање со појадок за две лица во Hotel Prestol, Охрид (15.01-28.02.2023)
2 Едно ноќевање за две лица со појадок и користење на СПА (10.01.-15.03.2023)
1 Едно ноќевање за две лица со појадок во Комплекс Етно Село
2 Две ноќевања за две лица во Хотел Тино Св. Стефан (10.01-28.02.2023)
1 Едно ноќевање за две лица во Апартмани Бубамара Крушево
1 Едно ноќевање за две лица во Апартмани Коста Охрид
1 Две ноќевања (викенд) за две лица во Хотел ВИП во Берово
1 Едно ноќевање за две лица со појадок во Хотел Дипломат Плус Охрид
1 Едно ноќевање за две лица во Tote Apartments Охрид
2 Екстерна батерија N-PowerBank Pocket 2200 од Нитро Компјутери
1 Паметен часовник Nitro N-Smart Watch 4 Health & Sports Tracker + gift-box + украсна торбичка од Нитро Компјутери + 1 месец гаранција
1 Старопланински мелем за Егзема (dermatitis) и Псоријаза 60ml
1 Старопланински мелем за Акни и Чиреви 60ml
1 Старопланински мелем за Атлетско стапало (гливични инфекции на стапало) и нокти 60ml
3 Ваучер во вредност од 2000 денари од Arthurs
2 Ваучер во вредност од 600 денари за производи од Bio Cosmos (може да се искористи онлјан или во продавниците низ Скопје)
3 Johnnie Walker Red Label 700ml од Gemak Trade
5 Стакла со заштита од сина светлина од Dioptra
1 Еден пар рамки Dioptra
3 Ваучер за производи во вредност од 1000 денари од Elloxy
3 Ваучер за производи во вредност од 1000 денари од Astibo
1 Xiaomi Mi Band 7 Паметен Фитнес Тракер - ЕУ Верзија од Smartus
1 Заштитни наочари LIPA2 од Армор Плус
1 Заштитна црвена капа KARA од Армор Плус
1 Заштитен елек (XXL големина, сино, црвена боја) од Армор Плус
5 10 детски заштитни маски
5 2 маски за возрасни KN 95
1 Дигитален топломер БК 4301
1 Депилација во Mona City Fashion
1 Шишање во Mona City Fashion
1 Педикир во Mona City Fashion
3 Медицинска масажа на грб во Студио Refresh
1 Ваучер во вредност од 5000 денари во Тренд АС
1 Чистење забен камен во Дентални Естетски Солуции
2 Микродермоабразија во Skin Solution
3 Ваучер во вредност од 1000 денари во Afrodita S
4 Ваучер во вредност од 500денари во Afrodita S
2 Кавитација (топење масни наслаги - стомак или нозе) во Body & Soul Beauty Lounge
3 Озонска терапија на коса во Body & Soul Beauty Lounge
1 Релакс масажа на цело тело (40 мин) во Angel's Touch
1 Промена и балансирање пневматици - до 16" во 614 Мотоспорт
1 Промена и балансирање пневматици - 17 - 18 во 614 Мотоспорт
1 Фенирање во Beautela
1 Гел лак во Beautela
3 Ваучер за фризерски услуги во врендот од 1000 денари во Мое студио Дадар
3 Ваучер за услуги по избор во вредност од 1000 денари од Energi Studio
1 Ваучер во вредност од 500 денари од Pizza 5
3 Чистење забен камен во Кристал дент ин
10 Оптометриски преглед во Dioptra
1 Ваучер за услуги по избор во вредност од 2000 денари во Клиника New 20s
3 Ваучер за услуги по избор во вредност од 3500 денари во Клиника Жан Митрев