✈️ До 30% попуст комплетен аранжман за Миконос: 3, 5 или 7 ноќи со појадок + авионски превоз за термин по избор во хотел Akti Irini од Т.А. "Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

✈️ До 30% попуст комплетен аранжман за Миконос: 3, 5 или 7 ноќи со појадок + авионски превоз за термин по избор во хотел Akti Irini од Т.А. "Ибегалис"

Цена

27,342 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

35,509 ден.

Попуст

23%

Заштеда

8,167 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]

Добивате

Комплет аранжман за Миконос во хотел Akti Irini superior за пакет и термин по избор (аранжманот се однесува по лице):

Денот на тргнување е по ваша желба во рамките на дадените термини

Термин (01-16 Јули)

 • 3 ноќи со појадок + авионски превоз, цена 40 506 ден. (653 еур) 30 379 ден. (490 еур)

Термин (19 Јули - 30 Август)

 • 3 ноќи со појадок + авионски превоз, цена 47 587 ден. (768 еур) 36 642 ден. (591 еур)

Термин (01-13 Јули) петок, сабота и недела

 • 5 ноќи со појадок + авионски превоз, цена 49 520 ден. (799 еур) 38 130 ден. (615 еур)
 • 7 ноќи со појадок + авионски превоз, цена 65.631 ден. (1059 еур) 45 942 ден. (741 еур)

Термин (18 Јули - 27 Август ) петок, сабота и недела

 • 5 ноќи со појадок + авионски превоз, цена 60 873 ден. (982 еур) 46 872 ден. (756 еур)
 • 7 ноќи со појадок + авионски превоз, цена 84 231 ден. (1359 еур) 58 962 ден. (951 еур)

Термин (Септември - секоја сабота лет)

 • 5 ноќи со појадок + авионски превоз, цена 35 509 ден. (573 еур) 27 342 ден. (441 еур)
 • 7 ноќи со појадок + авионски превоз, цена 46 146 ден. (744 еур) 32 302 ден. (521 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.07.2015 до 26.09.2015
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Во цената е вклучен авионски превоз со компанијата Astra Airlines и аеродромските такси
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • За дете или трето возрасно лице потребно е да купите купон за соодветниот термин, односно опција
 • Авионскиот превоз е од аеродромот во Солун, на релација Солун - Миконос - Солун
 • Можност за организиран повратен превоз со автомобил до аеродромот во Солун со доплата од 60 Евра по лице за двата правци

Опис

Лоциран во градот Миконос, на само 800м од монденскиот центар, „Akti Irini“ нуди отворен базен со бар и поглед на море. Поголемиот број на соби имаат своја тераса со поглед на море, секоја соба е климатизирана, со свој мини бар, LED ТВ и свој тоалет. „Akti Irini“ нуди изнајмување на кола/мотор, свој приватен паркинг, како и (по барање на клиентите) превоз од и до аеродром.

Точната локација на хотелот можете да ја видите ТУКА

Детални инфромации за хотелот можете да погледнете на веб страната ТУКА

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ