Одмор на рајскиот остров Наксос - Грција со 39% попуст! Комплетен аранжман од 5 ноќевања со појадок во сместување по избор во "Alkyoni Beach 3*" + превоз за термин по избор од Т.А. "Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

Одмор на рајскиот остров Наксос - Грција со 39% попуст! Комплетен аранжман од 5 ноќевања со појадок во сместување по избор во "Alkyoni Beach 3*" + превоз за термин по избор од Т.А. "Ибегалис"

Цена

25,532 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

41,855 ден.

Попуст

39%

Заштеда

16,323 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]

Добивате

Комплет аранжман за едно лице - 5 ноќевања со појадок во "Alkyoni Beach 3* + автобуски превоз од Солун до пристаништето Pireaus и бродски превоз до островот Наксос за термин по избор:

Денот на тргнување е по ваша желба во рамките на дадените термини

- Термини: 16/07 или 19/08

 • 5 BB во двокреветна соба + превоз, цена 44 213 ден. (713 еур) 26 970 ден. (435 еур)
 • 5 BB во трокреветна соба + превоз, цена 43 034 ден. (694 еур) 26 251 ден. (424 еур)
 • 5 BB во четрикреветна соба + превоз, цена 41 855 ден. (675 еур) 25 532 ден. (412 еур)

- Термини: 21/25/30.07 или 04/09/14.08

 • 5 BB во двокреветна соба + превоз, цена 47 043 ден. (759 еур) 28 696 ден. (463 еур)
 • 5 BB во трокреветна соба + превоз, цена 45 392 ден. (732 еур) 27 689 ден. (447 еур)
 • 5 BB во четрикреветна соба + превоз, цена 43 506 ден. (702 еур) 26 539 ден. (428 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.07.2016 до 18.08.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Во цената е вклучен од Солун автобуски превоз до пристаништето Pireaus и бродски превоз до островот Наксос
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Купонот е за едно лице за максимална исполнетост на капацитетот на собата
 • Поѓањето на автобусот од Солун е во 21 и 30 часот до пристаништето Pireaus
 • Од пристаништето за островот Наксос се поѓа во 07 и 15 часот. На Наксос се пристигнува околу 11 и 10 часот
 • Враќањето е во 19 и 45 часот

Опис

Alkyoni Beach Hotel e лоцирано на St. George’s Beach и на само 10 минути пешачење од градот Naxos. Собите се светли и свежи, и најголем дел од нив имаат поглед кон море додека останатите гледаат кон градината или базенот. Сите соби имаат клима, фрижидер, тв со сателитска и сопствена тераса. Хотел нуди изнајмување на кола за екскурзии, медитеранска храна и релаксирање со пијалок во барот.

Повеќе информации за хотелот можете да видите на следниот ЛИНК

Точната локација на хотелот можете да ја видите на следниот ЛИНК

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.