Фантастичен одмор во Херцег Нови! 30% попуст на аранжман во Hotel Adria Sport 3* Црна Гора: 7 ноќевања со појадок и вечера во вредност од 18 600 ден. (300 Еур ) по цена од 13 020 ден. (210 Еур) од "ТА Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

Фантастичен одмор во Херцег Нови! 30% попуст на аранжман во Hotel Adria Sport 3* Црна Гора: 7 ноќевања со појадок и вечера во вредност од 18 600 ден. (300 Еур ) по цена од 13 020 ден. (210 Еур) од "ТА Ибегалис"

Цена

13,020 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

18,600 ден.

Попуст

30%

Заштеда

5,580 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]

Добивате

 7 ноќевања со појадок и вечера за едно лице во Hotel Adria Sport 3*, Херцег Нови


Услови

 • Купонот може да се искористи од 03.07.2015 до 31.07.2015
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот до 31.07.2015 година, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Важат општите услови за патување на СКТМ и Т.А Ибегалис
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • За дете до 7 години без дополнителен кревет  е бесплатно за 7 ноќевања со појадок и вечера
 • За дете до 7 години сместено на дополнителен кревет во собата се доплаќа 105 евра за 7 дена со појадок и вечера
 • Сите доплати се сметаат според курсот 1 евро = 62 ден. 
 • Доплатите се прават во Grouper (Вебспот Доо) преку надополнување на Вашата торбичка со платежна картичка или преку уплата со уплатница 
 • Доколку уплатата за доплатите ја правите преку уплатница во цел на дознака наведете "Доплата за Ибегалис" и во продолжение наведете за што поточно е доплатата - за деца, за трето возрасно лице и за кој хотел. 
 • Откако ќе ја направите доплатата потребно е да ни ја испратите уплатницата на[email protected] заедно со Вашите податоци, и да наведете во маилот за што е доплатата, за кој хотел станува збор, за кој термин, и кодот од купонот. 
 • Доколку доплатите ги правите преку надополнување на торбичката со платежна картичка, потребно е да испратите известување на [email protected] за што се однесуваат направените доплати (пр. за деца, за трето возрасно лице и сл.) како и за кој хотел се однесува доплатата 

Опис

Hotel Adria Sport се наоѓа во Игало, на 200 метри од песочна плажа и на 200 м. од центарот на градот и на само 3 км од Херцегнови. Хотелот располага со ресторан во кој се служи медитеранска храна, бар, модерно опремени соби со клима уред, мини бар, телевизор и бања со фен. Во хотелот има бесплатен wi-fi интернет и паркинг.

Во близина, на 200 метри има продавничка, а на 500 метри може да се најдат повеќе ресторани, барови, клубови во центарот на градот.

Во стариот град има голем број на агенции кои нудат организирани тури низ Црна Гора, Скадарско езеро и во околината. Во центарот на градот има автобуска станица. Најблискиот аеродром е во Тиват, одалечен 20 километри од хотел Адриа Спорт.

Точната локација на хотелот можете да ја видите ТУКА

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.