26% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во "Aparthotel Aspen 4*" во вредност од 2170 ден. (35 Eur) по цена од 1612 ден. (26 Eur)

РАСПРОДАДЕНО

26% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во "Aparthotel Aspen 4*" во вредност од 2170 ден. (35 Eur) по цена од 1612 ден. (26 Eur)

Цена

1,612 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,170 ден.

Попуст

26%

Заштеда

558 ден.

Купени : 186

 • Kralev dvor 3 Bansko, Bulgaria (България), 2770

 • +359 882 004 417

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Понудата е за едно лице и истата вклучува:

 • 1 ноќевањe со појадок и вечера
 • Бесплатно користење на Спа Центарот во хотелот (сауна, базен, парна бања)
 • Бесплатен паркинг и интернет во лобито на хотелот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.01.2016 до 28.02.2016
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да го однесете испечатен купонот при пристигање.
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • За дете до 6 години е бесплатно.
 • За дете од 7 до 12 години се доплаќа 13 Евра од ноќевање со појадок и вечера (доплатата се врши директно во хотелот).
 • За дете над 13 години, односно трето возрасно лице се доплаќа 18 Евра од ноќевање со појадок и вечера (доплатата се врши директно во хотелот).
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По 28.02.2016 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • За закуп на двокреветна соба потребни се минимум 2 лица т.е. 2 купони за едно ноќевање.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања.

Опис

Aparthotel Aspen**** се наоѓа на само 10 минути од главниот ски лифт во Банско. Овој хотел располага со елеганти апартмани со поглед кон планината.

Пријатниот амбиент во ресторанот допринесува до комплетно искуство на вешто подготвена локална и интернационална кујна. Престојот секако нема да е комплетен доколку не поминете мигови на релаксација во модерниот СПА центар каде можете да уживате во сауната, парната бања и внатрешниот базен.

Во духот на удобноста тука е и лоби барот каде можете да се опуштите со освежувачки коктели, или пак да пливате во базенот. Удобниот престој е овозможен во модерните соби и апартмани кои се опремени со кујна, LCD телевизори, сателитска телевизија, и се разбира бесплатен пристап до сауната, парната бања и базенот.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Член на Grouper од: 18-10-2015

@G2ElenaVelkov ни испративте празна порака. Доколку имате прашања слободно контактирајте не повторно.

Член на Grouper од: 06-11-2014
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ