✈️ Лето на Родос со авион! 30% попуст на комплетен аранжман 7 ноќевања со појадок и вечера во "Blue Sky Beach 4*" + авионски превоз за термин по избор од Т.А. "Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

✈️ Лето на Родос со авион! 30% попуст на комплетен аранжман 7 ноќевања со појадок и вечера во "Blue Sky Beach 4*" + авионски превоз за термин по избор од Т.А. "Ибегалис"

Цена

37,039 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

52,913 ден.

Попуст

30%

Заштеда

15,874 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]

Добивате

Комплет аранжман за Родос во "Blue Sky Beach 4*" за 7 ноќевања со појадок и вечера за термин по избор (аранжманот се однесува по лице):

Денот на тргнување е по ваша желба во рамките на дадените термини

 • 7 HB + авион (01/02/08/09.07 или 02/03.09), цена 52 913 ден. (853 еур) 37 039 ден. (598 еур)
 • 7 HB + авион (15/16/22/23.07 или 19/20/26/27.08), цена 60 105 ден.  (969 еур) 42 073 ден. (679 еур)
 • 7 HB + авион (29/30.07 или 05/06/12/13.08), цена 62 159 ден, (1003 еур) 43 512 ден. (702 еур)
 • Аеродромски такси - цена 2542 ден. (41 еур)

- По купувaње на пакетот, по потреба може да извршите доплата:

 • Доплатата за прво дете за 7 HB + авион е иста за 3те термини, цена 25 1723 ден. (406 еур) 17 621 ден. (284 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.07.2016 до 03.09.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!​
 • Во цената е вклучен авионски превоз 
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Време на поѓање на летовите: Солун/Ники - Родос: 14:05 - 15:10 // Родос - Солун/Ники: 15:40 - 16:45​
 • Авионскиот превоз е од аеродромот во Солун, на релација Солун - Родос - Солун

Опис

Хотелот располага со базен и коктел бар, собите кои ги нуди Blue Sky City Beach Hotel 4* нуди соби со клима, DVD и приватен балкон. Секоја од собите има сателитска ТВ, сеф и минибар. Рецепцијата е отворена 24/7 и нуди rent a car. Бесплатен паркинг има во близина на хотелот.

Повеќе информации за хотелот може да видите на следниот ЛИНК 

Точната локација на хотелот може да ја видите на следниот ЛИНК

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.