Совршено за празничната трпеза! До 34% попуст на 1 кг. лиснати кифли или мини кроасани по избор од "S&M Bakery"

РАСПРОДАДЕНО

Совршено за празничната трпеза! До 34% попуст на 1 кг. лиснати кифли или мини кроасани по избор од "S&M Bakery"

Цена

120 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

180 ден.

Попуст

33%

Заштеда

60 ден.

Купени : 152

 • ул. Пајко Маало бр.4 1000 Скопје, Македонија

 • 02 3127 172, 071 313 868

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 16:00 Саб-Нед: 07:00 - 16:00

Добивате

 • 1 кг. лиснати кифли - цена 180 ден. 120 ден. или
 • 1 кг. мини кроасани со сирење, маслинки или шунка и кашкавал по избор - цена 220 ден. 145 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2015 до 21.01.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден корисник може да купи максимум 3 купони
 • Задолжителна е претходна нарачка 2 дена однапред
 • Подигувањето на нарачаката е од пон. до пет. од 14 до 17 часот или во сабота од 10 до 14 часот
 • Доколку нарачката не се подигне на закажаниот датум купонот неможе да се искористи повторно

Опис

Идеална зделка за престојните празници!

Во пресрет на новогодишните и божиќните празници, одберете квалитетни продукти да ја красат вашата трпеза и да го надополната вкусот на секое јадење. Ниедна прослава не е целосна без крцкави меки кифлички надополнети во неколку вкусови кои одлично се вклопуваат со сите традиционални јадења и предјадења.

C&M bakery повеќе од 20 години ги припрема највкусните бели бецива во секакви варијанти и вкусови. Покрај препознатливите лиснати кифли и француски кроасани, тука може да најдете над 50 различни видови на бели пецива, крем салати, пици и слатки. Квалитетот е препознатлив, па затоа не пропуштајте да пробате и да се уверите

1 кг. мини кроасани со сирење, маслинки или шунка и кашкавал по избор - цена 220 ден. 145 ден. ...........jas koga se javiv za da rezerviram mi rekoa deka ne moze po izbor tuku tie si pravele miks. Znaci verojatno ke imam edno kroasance so sunka i kaskaval...

Член на Grouper од: 26-01-2011
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ