35% попуст на 500г крем салата по избор: руска, ѕазики, урнебес или француска од "S&M Bakery" во вредност од 150 ден. по цена од 97 ден.

РАСПРОДАДЕНО

35% попуст на 500г крем салата по избор: руска, ѕазики, урнебес или француска од "S&M Bakery" во вредност од 150 ден. по цена од 97 ден.

Цена

97 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

35%

Заштеда

53 ден.

Купени : 64

 • ул. Пајко Маало бр.4 1000 Скопје, Македонија

 • 02 3127 172, 071 313 868

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 07:00 - 16:00 Саб-Нед: 07:00 - 16:00

Добивате

Крем салата по избор (500 гр.)

 • Руска
 • Ѕазики 
 • Урнебес
 • Француска

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2015 до 21.01.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден корисник може да купи максимум 3 купони
 • Задолжителна е претходна нарачка 2 дена однапред
 • Подигувањето на нарачаката е од пон. до пет. од 14 до 17 часот или во сабота од 10 до 14 часот
 • Доколку нарачката не се подигне на закажаниот датум купонот неможе да се искористи повторно

Опис

Идеална зделка за престојните празници!

Ниеден празник, слава или прослава не е целосен без добро препознатливиот вкус на домашно приготвени крем салати, кои лесно се комбинираат со секое друго јадење.

C&M bakery повеќе од 20 години ги припрема највкусните бели бецива во секакви варијанти и вкусови. Покрај препознатливите лиснати кифли и француски кроасани, тука може да најдете над 50 различни видови на бели пецива, крем салати, пици и слатки. Квалитетот е препознатлив, па затоа не пропуштајте да пробате и да се уверите

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ