30% попуст на фотелја "Comfy seating" (алтернативен мебел - Bean Bag) во модел и боја по избор од "Ejsi Comfy Living" + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

30% попуст на фотелја "Comfy seating" (алтернативен мебел - Bean Bag) во модел и боја по избор од "Ejsi Comfy Living" + бесплатна достава

Цена

2,030 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,900 ден.

Попуст

30%

Заштеда

870 ден.

Купени : 9

 • Трајче Трајчески 19 Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • 070 331 391; 070 331 271

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Comfy Seating (bean bag) алтернативен мебел во модел и боја по избор:

 • Planet L (димензии 100x60cm) - 5900 ден. 4130 ден. 
 • Planet M (димензии 80x50cm) - 4900 ден. 3430 ден. 
 • Shell L (димензии 100x80x80cm) - 7500 ден. 5250 ден.
 • Shell M (димензии 80x60x60cm) - 5700 ден. 3990 ден. 
 • Transformer (димензии 100x130x25cm) - 5600 ден. 3920 ден. 
 • Umbrella (димензии 100x80cm) - 5400 ден. 3780 ден.
 • Tuffet (димензии 48x60x60cm) - 2900 ден. 2030 ден.

Детали:

 • Боите може да ги погледнете на фотографиите во галеријата 
 • Состав: памук и полиестер
 • Навлака со патент, која се вади и може да се пере.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.04.2015 до 30.05.2015
 • По купување на купонот испратете го истиот на email: [email protected] зедно со следните податоци за да ви биде извршена доставата:
 • Име и презиме
 • Адреса за достава
 • Контакт телефон
 • Боја во која сакате да биде фотелјата
 • Вашата comfy seating bean bag ќе пристигне за 3 до 5 дена по денот на нарачката.

Опис

Иновативни и комфорни алтернативни решенија за седење и поинаков поглед кон класичните парчиња мебел. Погодни за релаксација дома, на работа, во отворен простор. Сите модели можат да се изработат од висококвалитетен италијански мебел штоф (полиестер и памук) во 15 бои по по избор, или водоотпорен полиестер во 3 бои (темно сина, светла и темна кафеава, согласно фотографиите). Надворешната навлака може да се пери на 30%. Сите модели имаат внатрешна навлака со патент. Подобрено полнење: зголемена удобност и стабилност со комбинација од полиуретантска пена и/или ЕПС гранули, рачки за полесно преместување, и персонализиран пристап кон изработката и дизајнот на моделите. Дозволете си максимално уживање и одмор.

ЕЈСИ е нов дизајнерски бренд кој нуди поинаков начин на секојдневно живеење, алтернативни рачно изработени решенија со врвен квалитет, уникатни парчиња со повеќе функции и форми и акцент на естетиката и свежината, но пред се удобноста и ергономичноста на производите. Вршиме испорака до адреса во сите населени места во Македонија.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ