Скијање во Банско! 40% попуст на ноќевање по избор (со појадок -BB, полупансион - HB или полн пансион - FB) во "Apart Hotel Eagle Lodge" Банско

РАСПРОДАДЕНО

Скијање во Банско! 40% попуст на ноќевање по избор (со појадок -BB, полупансион - HB или полн пансион - FB) во "Apart Hotel Eagle Lodge" Банско

Цена

744 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,240 ден.

Попуст

40%

Заштеда

496 ден.

Купени : 276

 • 42 улица „Найден Геров“ Банско, Bulgaria (България), 2770

 • +359 896 716 086

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00 24/7

Добивате

Ноќевање за 1 лице по избор:

 • Ноќевање со појадок (BB) 1240 ден (20 eur) 744 ден. (12 eur)
 • Ноќевање со појадок и вечера (HB) 1736 ден (28 eur) 1054 ден. (17 eur) 
 • Ноќевањa со појадок, ручек и вечера (FB) 2325 ден (37.5 eur) 1395 ден. (22.5 eur)

Во понудата е вклучено:

 • Користење на СПА центар: џакузи, сауна и парна бања
 • Користење на фитнес центар и соба за играње
 • Хотелско осигирување и туристичка такса
 • Сместувањето е зависнио од бројот на лица и слободните капацитети: во студио за 2 или 3 лица или во апартман за 4,5 или 6 лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2015 до 15.03.2016
 • Понудата не важи за периодот од 29.12.2015 до 03.01.2016!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За закуп на соба потребно е да купите минимум два купони, односно да престојувате две лица.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој.
 • По 15.03.2016 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.
 • Доплати:
 • За дете до 3 години е бесплатно во придружба со двајца родители.
 • За деца од 3 до 12 години се доплаќа 6 ЕУР за BB, 8.5 ЕУР за HB и 11.5 ЕУР за FB
 • За трето возрасно лице се доплаќа 8.5 ЕУР за BB, 12 ЕУР за HB и 16 ЕУР за FB
 • Доколку има помалку од 20 гости исхраната е нa сет мени.
 • Сите доплати се прават на рецепцијата на хотелот.
 • Во цената е вклученa туристичка такса и хотелско осигурување.

Опис

Hotel Eagle Lodge во Банско се наоѓа на 700 метри од почетната станица на ски лифтот во Банско и претставува одлично место каде ќе можете да се релаксирате со вашата фамилијата или со пријателите и да уживате во сите услуги и погодности кои им се на располагање на сите гости во хотелот!

Гостите можат да ја вкусат традиционалната кујна во ресторанот, и да уживаат во џакузи, сауна, парна бања или масажа. Исто така хотелот располага со приватен паркинг, Wi-Fi, лоби бар, ресторан, фитнес центар кои им се достапни на сите гости за време на престојот во хотелот.

Хотелот располага со еднокреветни соби, двокреветни соби, трокреветни соби, студио, јunior suite и апартмани.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Pisuva vo vashiot opis deka ima soba za igranje za decinja no na samiot sajt na hotelot ne stoi takvo neshto ? I uste edno nesto obrocite se na baza shvedska masa ili predviden bilo kakov obrok od hotelot?

Член на Grouper од: 29-11-2015

Здравейте! Има стая с електронни игри, билярд и тенис на маса, където могат да се забавляват децата. Храненето е на шведска маса.

Член на Grouper од: 05-12-2014

Dali 0d 10 do 13 ima slobodno za familija 2 vozrasni i 2 deca od 9 i12 godini

Член на Grouper од: 02-02-2016

Член на Grouper од: 02-02-2016

@Belinda Andonovska како што е наведено во условите на зделката, за слободни места потребно е да се информирате дирекно во хотелот на [email protected] или на телефонскиот број +359 896 716 086. Доколку ви потврдат дека има место, купете ги купоните и испратете ги на емаил на хотелот за да ја потврдите резервацијата.

Член на Grouper од: 09-02-2015
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ