Совршено тандем опуштање! До 57% попуст на тандем масажа за двајца или тандем масажа за двајца + 2 чаши шампањ за мажи и за жени во салон за убавина "Edelweiss"

РАСПРОДАДЕНО

Совршено тандем опуштање! До 57% попуст на тандем масажа за двајца или тандем масажа за двајца + 2 чаши шампањ за мажи и за жени во салон за убавина "Edelweiss"

Цена

599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,400 ден.

Попуст

57%

Заштеда

801 ден.

Купени : 61

 • бул. „Јане Сандански“ 79а-1/11 (во зградата на телекабел спроти Бисер) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 078 330 550

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 20:00 Саб: 10:00 - 18:00

Добивате

 • Тандем масажа за двајца со ароматични масла по избор (40 мин.) - цена 1400 ден. 599 ден. или
 • Тандем масажа за двајца со ароматични масла по избор (40 мин.) + 2 чаши шампањ - цена 1600 ден. 799 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2016 до 01.04.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • При резервација на термин потребно е да го кажете купон кодот
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот не може понатаму да се искористи
 • Понудата е наменета за жени и мажи

Опис

Козметичкиот салон Edelweiss е посебно место за опуштање од секојдневниот стрес и брзиот начин на живот. Еден ден или барем некoлку часа поминати во Нашиот салон ќе Ви овозможи да ја почувствувате убавината на кралските третмани кои што секако ги заслужувате.

Нашите третмани ќе ви овозможат совршена релаксација, ќе ви го вратат младешкиот изглед на лицето и телото и задоволството од вашиот изглед. И помагаме на секоја жена која сака да го негува своето лице и тело со одредување на правилните третмани.

Секојдневно ги поврзуваме современите со традиционалните методи затоа што само со правилна комбинација на препарати со врвен квалитет се постигнуваат саканите резултати.

Еден ден или барем некoлку саaти поминати во Салонот за убавина Edelweiss ќе Ви овозможи да ја вратите енергијата која ја трошите во текот на секојдневието.

Во комбинација со релаксирачка музика, која делува преку сетилото за слух, се добива комплетна опуштеност во која се вклучени сите сетила, а ефектот е комплетен.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ