Уживајте на Крф во Август (20.08 - 26.08.2016)! 39% попуст на 7 дена (6 ноќи) во апартман + автобуски превоз во Ипсос со "Escape Travel" во вредност од 11 780 ден. (190 еур) по цена од 7130 ден. (115 еур)

РАСПРОДАДЕНО

Уживајте на Крф во Август (20.08 - 26.08.2016)! 39% попуст на 7 дена (6 ноќи) во апартман + автобуски превоз во Ипсос со "Escape Travel" во вредност од 11 780 ден. (190 еур) по цена од 7130 ден. (115 еур)

Цена

7,130 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

11,780 ден.

Попуст

39%

Заштеда

4,650 ден.

Купени : 9

 • бул. Крсте Мисирков бр. 7/1-2 (Т.Ц. Мавровка) 1000 Скопје, Македонија

 • 070 532 693, 02 3120 451

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 17:00 Саб: 10:00 - 15:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • 6 ноќевања во приватни апартмани/вили во Ипсос: Rouvas, Pavlos и Soho
 • Автобуски превоз на релација Скопје - Крф - Скопје
 • Туристичка такса
 • Туристички пратител и водич за време на престојот

*aпартманите се пристојни и чисти, располагаат со сопствена кујна, тоалет и тераса, а се наоѓаат на 400 до 800 метри од плажа.


Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.08.2016 до 26.08.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани
 • Сместувањето по апартмани го прави агенцијата во зависност од расположливите соби.
 • Во цената не е вклученo:
 • Патничко осигурување - е едно евро од ден по желба. 
 • Повратeн билет за траект - 20 евра (задолжителна доплата на денот на поаѓање во автобус)
 • Посета на дискотеката 54 Dreamy Nights – превоз од и до дискотеката, влезница и пијалок – 15 евра  
 • Посета на градот Крф со водич – 10 евра 
 • Посета на плажата Глифада – 12 евра 
 • Целодневно крстарење со брод до северо-западниот дел на островот со вклучен ручек и неограничено пиење - 25 евра
 • Посета на Палеокастрица (Мавроматис, Ла Грота, манастирот и плажите и Сидари – 20 евра 
 • Посета на Whispers bar во Гувиа – превоз од и до барот, влезница и пијалок – 10 евра 
 • Целодневно крстарење до Blue Lagoon со вклучен ручек и пиење – 25 евра

Опис

Сместувањето е во приватни вили/апартмани Rouvas, Pavlos и Soho во Ипсос кои се наоѓаат на 400 до 800 метри од плажа. Сместувачките капацитети се поделени во двокреветни, трокреветни и четирикреветни соби.

Сите вили се од иста категорија и располагаат со кујна и клима (се доплаќа 5 евра од ден). Собите се пристојни, чисти и имаат тераса.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.