60% попуст на развивање фотографии со димензија по избор: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава низ цела Македонија во вредност од 150 ден. по цена од 60 ден. во Фото студио "Дичо"

РАСПРОДАДЕНО

60% попуст на развивање фотографии со димензија по избор: 10 фотографии (10x15 cm), 5 фотографии (13x18 cm) или 3 фотографии (15x21 cm) + бесплатна достава низ цела Македонија во вредност од 150 ден. по цена од 60 ден. во Фото студио "Дичо"

Цена

60 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

60%

Заштеда

90 ден.

Купени : 325

 • т.ц. Бисер лок 7 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 076 612 632; 078 211 244

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 21:00 Саб: 09:00 - 17:00

Добивате

Развивање на фотографии со димензија по избор + бесплатна достава низ цела Македонија, на вашата домашна адреса

 • 10 фотографии со димензија од 10 x 15 cm или
 • 5 фотографии со димензија од 13 x 18 cm или
 • 3 фотографии со димензија од 15 x 21 cm

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.02.2014 до 16.03.2014
 • По купување на купонот потребно е истиот да го испратите на е-маил: [email protected], како и Вашите фотографии, име и презиме и адреса на живеење, или пак доколку сакате фотографиите можете да ги доставите директно во фото студиото на USB/CD со печатена верзија од купонот
 • Работно време: пон-саб од 09:00 до 21:00 часот

Опис

Искористете ја оваа можност да ги зачувате спомените во фотографии со димензија по ваш избор! 

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ