✈️ Релаксирачки луксузен одмор на Милос (20.06. - 30.06 или 01.09 - 10.09.2016)! 39% попуст на комплетен аранжман за 5 или 7 ноќевања со појадок во Standard Room + авионски превоз во хотел "Golden Milos 4*" од Т.А. "Ибегалис"

РАСПРОДАДЕНО

✈️ Релаксирачки луксузен одмор на Милос (20.06. - 30.06 или 01.09 - 10.09.2016)! 39% попуст на комплетен аранжман за 5 или 7 ноќевања со појадок во Standard Room + авионски превоз во хотел "Golden Milos 4*" од Т.А. "Ибегалис"

Цена

34,450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

56,475 ден.

Попуст

39%

Заштеда

22,025 ден.

 • ул. Спас Банџов 21А Охрид, Macedonia (Македонија), 6000

 • +389 46 202 929 ; +389 46 202 930 ; +389 71 325 292 ; +389 71 312 557 ; +389 70 870 026 viber

 • [email protected]

Добивате

Комплет аранжман за Милос во Golden Milos 4* за 5 или 7 ноќевања со појадок во Standard Room за термин избор (аранжманот се однесува по лице):

 • 5 BB ноќевања + авионски превоз, цена 56 475 ден. (911 еур) 34 450 ден. (556 еур)
 • 7 BB ноќевања + авионски превоз, цена 68 265 ден. (1101 еур) 41 642 ден. (672 еур)
 • Аеродромски такси - цена 2542 ден. (41 еур)

- По купувaње на пакетот, по потреба може да извршите доплата за некоја од следните опции:

 • Доплата за прво дете за 5 BB, цена: 37 611 ден. (607 еур) 22 942 ден. (370 еур)
 • Доплата за прво дете за 7 BB, цена: 48 222 ден. (778 еур) 29 415 ден. (475 еур)
 • Доплата за второ дете за 5 BB, цена: 43 506 ден. (702 еур) 26 539 ден. (428 еур)
 • Доплата за второ дете за 7 BB, цена: 54 117 ден. (873 еур) 33 011 ден. (533 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.06.2016 до 10.09.2016
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Во цената е вклучен авионски превоз
 • Пред купување на купонот задолжително јавете се во Т.А Ибегалис за да се информирате за слободни места
 • По купување на купонот контактирајте со Т.А. Ибегалис за потпишување на договор
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Авионскиот превоз е од аеродромот во Солун, на релација Солун - Милос - Солун

Опис

Лозиран на песочна плажа, Golden Milos нуди со префинет вкус декорирано сместување во модено опремени соби. Хотелот има традиционален ресторан со надворешен базен и бар покрај базенот, како и базен за деца. Собите имаат клима, ТВ со сателитска, радио и бесплатен интернет. Во собите има сопствено купатило и фрижидер. Некои од собите имаат директен поглед кон Егејското море.

Точната локација на хотелот можете да ја видите ТУКА

Детални инфромации за хотелот можете да погледнете на веб страната ТУКА

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.