Одмор во Банско во Јануари и Февруари! 22% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во "Hotel St. George Ski & Spa Luxury Resort" во вредност од 2232 ден. (36 Eur) по цена од 1736 ден. (28 Еur)

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Банско во Јануари и Февруари! 22% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во "Hotel St. George Ski & Spa Luxury Resort" во вредност од 2232 ден. (36 Eur) по цена од 1736 ден. (28 Еur)

Цена

1,736 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,232 ден.

Попуст

22%

Заштеда

496 ден.

Купени : 108

 • 12 Асаница Банско, Bulgaria (България), 2770

 • +359 885 597 885

 • [email protected]

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 20:00

Добивате

Ноќевање за едно лице со појадок и вечера

Во цената е вклучено:

 • Внатрешен Базен
 • Инфраред Сауна 
 • Ароматична сауна
 • Парна бања
 • Џакузи 
 • Wi-Fi - Интернет
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Осигурување и туристичка такса

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2016 до 16.02.2016
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања.
 • За деца до 5.99 години е бесплатно.
 • За лица од 5.99 до 12.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 5 евра за HB ноќeвање, директно во хотелот.
 • За трето ворасно лице се доплаќа 21 евра за HB ноќевање во студио или апартман, директно во хотелот. 
 • За студио се доплаќа 5 евра по ноќ, а за еднособен апартман се доплаќа 10 евра по ноќ, директно во хотелот.
 • Доколку не го искористите купонот до 07.03.2016 година, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба, студио или апартман.
 • Капацитетот на студиото е 2+1 (минимум двајца возрасни, максимум 2+1), а капацитетот на апартманот е 2+2 (минимум двајца возрасни, максимум 2+2)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот

Опис

Хотелот St. George Ski & Spa Luxury Resort во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ